HTC One Teknik Servis

 

htc one 2 min 279x300HTC One teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Ekran değişimi ve batarya değişiminde orijinal yedek parça kullanıyoruz. HTC One serisi telefonlar için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

HTC teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. HTC One akıllı telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

HTC One Ekran Değişimi

HTC One teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonunuzun görüntü ve çözünürlük kalitesi, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için HTC One telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

HTC One ekran değişimi ve HTC One batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. HTC One teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

HTC teknik servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize bıraktığınız ya da anlaşmalı kargo şirketleriyle gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve tamir fiyatı belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

HTC One Sık Görülen Arızalar

Ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke var, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, hoparlörden ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, hafıza kartını okumuyor.

htc one min 300x225HTC One Teknik Servis

  • HTC One orijinal ekran değişimi
  • HTC One orijinal batarya (pil) değişimi
  • HTC One şarj soketi tamiri ve değişimi
  • HTC One mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • HTC One açma kapama butonu değişimi
  • HTC One kamera tamiri ve değişimi
  • HTC One kasa değişimi
  • HTC One wifi tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?