HTC Tablet Ekran Değişimi

 

HTC Ankara teknik servis olarak (özel servis) tüm modeller için HTC tablet ekran değişimi yapıyoruz. Uzman teknisyenlerimiz tarafından uygun ekipmanlarla yaptığımız tablet ekran değişimi için garanti veriyoruz. Servisimizde tüm tablet ekran değişimleri orijinal parçalarla yapılmaktadır.

htc tablet ekran min 300x215Ankara’nın en eski ve en güvenilir bilgisayar teknik servislerinden biri olan Bimar Teknik Servis bünyesinde faaliyet gösteren kuruluşumuzda, bilgisayar, laptop, tablet ve akıllı cep telefonu gibi tüm HTC markalı ürünlere hizmet vreiyoruz.

Tablet bilgisayarlarda en sık görülen sorunlardan biri de ekran kırılması. Düşme, çarpma, darbe alma ve üzerine basılması gibi sebeplerle tablet bilgisayarların ekranları kırılabilmekte ya da çatlayabilmekte. Bu sebeple kullanılmaz hale gelen HTC markalı tabletlerinizin ekran değişimlerini HTC Ankara teknik servisimizde güvenle yaptırabilirsiniz.

Tüm markalarda tablet ekran değişimleri için orijinal ürün kullanıyoruz. Modeli ne olursa olsun en kısa sürede uygun yedek parçaları temin ederek HTC tabletinizi çalışır hale getirip size teslim ediyoruz.

HTC Tablet Ekran Değişimi

HTC markalı cihazlarınızın ekran değişimleri sırasında format atmaya gerek olmadığı için tablet bilgisayarınızdaki veriler, fotoğraflar, dosyalar, oyunlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez ve kaybolmaz. Tablet ekran değişimi sonrası cihazınız ilk günkü performansıyla çalışır duruma gelir.

htc tablet ekran2 min 300x176HTC tablet ekranları, LCD ve ya LED olarak adlandırılan sistemlerinden oluşur. Çok ince ve hassas malzemelerden üretilen bu ekranlar ve ekran üzerinde bulunan dokunmatik alan, herhangi bir sebeple kırılabilir. Kırılan ya da çatlayan ekranları tamir edip eksi haline döndürmek mümkün değil. Bu durumda tablet bilgisayarınız için ekran değişimi yapılması gerekir.

HTC markalı cihazlarınızın başta ekran olmak üzere tüm parça değişimleri ve onarımları için HTC Ankara teknik servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz. İsterseniz bize mail atabilirsiniz ya da canlı destek uygulamamızla bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?