HTC Telefon Ekran Değişimi

 

Servisimizde HTC telefon ekran değişimi yapıyoruz. HTC akıllı telefonlarınızın kırılan, çatlayan ya da herhangi bir sebeple kullanılamaz hale gelen ekranlarını orijinal yedek parçalarla değiştiriyoruz. HTC teknik servis (özel servis) Ankara olarak uzman teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz.Ekran değişimi için yedek parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

Cep telefonlarında en sık yaşanan sorunlardan biri de ekran kırılması. Düşme, çarpma, darbeye maruz kalma, pil şişmesi ya da aşırı ısınma gibi sebeplerle akıllı telefonların ekranları çatlayıp kırılabiliyor. Kırılan ya da çatlayan ekranları maalesef onarım tekrar kullanmak mümkün değil. Tek seçenek ekran değişimi.

htc 1 min 300x114

Telefon ekranları, dış cam, dokunmatik alan ve iç camdan oluşuyor. Dokunmatik alan ve iç ekran zarar görmeden sadece dış cam kırıldıysa küçük bir maliyetle kurtulmak mümkün. Ancak dokunmatik alan görev yapmıyor ve iç ekran da zarar görmüşse komple ekran değişimi gerekiyor.

Cep telefonu üreticileri ve distribütörler ekran kırılmasını kullanım hatası sayıp garanti kapsamı dışında bırakıyor. HTC teknik servis Ankara olarak HTC telefon ekran değişimi için hizmetinizdeyiz. Orijinal parça kullanarak yaptığımız ekran değişimlerine ve işçilik hizmetimize garanti veriyoruz.

Ekran değişimi sırasında cihazınıza format atılmaz. Bu sayede telefonunuzdaki kayıtlarınız, fotoğraf ve dosyalarınız, uygulama ve oyunlarınız ile kişisel ayarlarınız kesinlikle silinmez. Ekranı değişen HTC telefonunuzu, ilk günkü çözünürlük kalitesi, ekran parlaklığı ve dokunmatik hızı-hassasiyetiyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aklınızdaki herhangi bir konu için HTC teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. Dilerseniz bize iletişim sayfamızdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Mehmet Bilen
  5 Nisan 2022 13:05

  HTC desire 820 cep telefonumun ekranı değişecek size kargoyla gönderecek olursam toplam tamirat ücreti ne kadardır teşekkür ederim.

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   5 Nisan 2022 14:08

   Mehmet Bey merhaba,

   HTC Desire 820 telefonunuzu bize kargoyla gönderebilirsiniz. Ekran değişimini yapıp tarafınıza geri göndeririz. Fiyat bilgisi için 0312 435 40 40 nolu telefonu arayabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?