HTC U Play Teknik Servis

 

htc u min 300x178HTC U Play teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. HTC U Play serisi telefonlar için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

HTC teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. HTC U Play akıllı telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

HTC U Play ekran değişimi

HTC teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonunuzun görüntü ve çözünürlük kalitesi, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için HTC U Play telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

HTC U Play ekran değişimi ve HTC U Play batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. HTC U Play teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

HTC servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Tamir gerektiren cihazları servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargoyla bize gönderebilirsiniz. Servise aldığımız cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitini yapıyoruz. Arızalar, çözüm yöntemleri ve tamir fiyatını belirleyip onay için tarafınıza bilgi veriyoruz. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim ediliyor. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

HTC U Play Sık Görülen Arızalar

Telefon ekranı kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, telefon sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

HTC U Play Teknik Servis

 • HTC U Play orijinal ekran değişimi
 • HTC U Play orijinal batarya (pil) değişimi
 • HTC U Play şarj soketi tamiri ve değişimi
 • HTC U Play mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • HTC U Play açma kapama butonu değişimi
 • HTC U Play kamera tamiri ve değişimi
 • HTC U Play kasa değişimi
 • HTC U Play wifi tamiri ve değişimi

5 Yorum. Yeni Yorum

 • htc u play olan telefonum aniden kapanıyor, şarj yüzdesi 20-30 bile olsa kapanıyor, şarjı çok çabuk bitiyor. telefonu alalı bir buçuk sene oldu. ne yapmalıyım?

  Cevapla
  • Teknik Servis
   19 Ağustos 2019 10:52

   Hatalı şarj etme, orijinal şarj aleti-kablosu kullanmama veya uzun süre şarj sırasında telefonu kullanma gibi sebeplerle batarya ömrünü tamamlamış olabilir. Ya da yazılımsal bir sorun söz konusu olabilir. Cihazı servisimize getirebilirseniz ücretsiz arıza tespiti yapıp net şekilde sorunu tespit edebiliriz.

   Cevapla
 • Nurhan Alganatay
  3 Mayıs 2021 14:49

  Sayın Yetkili, Telefonu kullanmadığım ve hiçbir mesaj gelmediği halde pili günde en az 3-4 defa şarj etmek zorunda kalıyorum. ayrıca tam şarjlı iken gece kapatıyorum sabaha açtığım zaman pil bitmiş oluyor şarja takmadan açamıyorum. Telefon garati süresinde. Alış Tarihi Ocak 2020. Daha öncede htc 820 kullanıyordum. Pili hariç telefondan memnunum.

  Cevapla
  • Teknik Servis
   3 Mayıs 2021 16:03

   Nurhan Hanım merhaba,

   Cihazınızın bataryasında bir problem olabilir. Ancak biz özel servisiz ve garanti dışı cihazlara bakıyoruz. Garantisi için yetkili servisinizle görüşmeniz daha doğru olur.

   Cevapla
 • Nurhan Alganatay
  3 Mayıs 2021 14:51

  htc alışık olduğum bir telefon

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?