HTC U Ultra Teknik Servis

 

htc u ultra min 258x300HTC U Ultra teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Ekran değişimi ve batarya değişimi için orijinal yedek parça kullanıyoruz. HTC U Ultra serisi telefonlar için yaptığımız tüm orijinal parça değişimlerine garanti veriyoruz.

HTC teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. HTC U Ultra akıllı telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

HTC U Ultra Ekran Değişimi

HTC U Ultra teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonunuzun görüntü ve çözünürlük kalitesi, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için HTC U Ultra telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

HTC U Ultra ekran değişimi ve HTC U Ultra batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. HTC U Ultra teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

HTC U Ultra servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Tamir gerektiren cihazları servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargoyla bize gönderebilirsiniz. Servise aldığımız cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitini yapıyoruz. Arızalar, çözüm yöntemleri ve tamir fiyatını belirleyip onay için tarafınıza bilgi veriyoruz. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim ediliyor. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

HTC U Ultra Sık Görülen Arızalar

Telefon ekranı kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, telefon sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

HTC U Ultra Seknik Servis

 • HTC U Ultra orijinal ekran değişimi
 • HTC U Ultra orijinal batarya (pil) değişimi
 • HTC U Ultra şarj soketi tamiri ve değişimi
 • HTC U Ultra mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • HTC U Ultra açma kapama butonu değişimi
 • HTC U Ultra kamera tamiri ve değişimi
 • HTC U Ultra kasa değişimi
 • HTC U Ultra wifi tamiri ve değişimi

11 Yorum. Yeni Yorum

 • Yunus Emre Soku
  20 Şubat 2020 18:14

  HTC u ultra model telefonumun ekranının rengi soldu dokunmatigi çalışmıyor şarjı çok cabuk bitiyor ekrana elle temas olmadan otomatik dokunuyor ve telefonda ısınma sorunu vardır daha önce garantisinin olduğu teknik servise verdim anakartinda sorun varmış dediler ve yapmadan gönderdiler telefonu onarma şansımız var mıdır

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   22 Şubat 2020 14:36

   Anakart arızalarında onarım yapılabilmektedir. Ancak net şekilde cevap verebilmemiz için cihazı görüp arıza testipi yapmamız gerekir. Cihazını getirebilirsiniz bakıp net cevap verebiliriz.

   Yanıtla
 • Merhaba,HTC U ultra Telefonum sürekli kendi kendine reset atıp duruyor hiçbir şekilde şarj bitene kadar kapanmıyor.Yapmış oldugum wipe cach ve factory reset işlemlerini almıyor .

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   4 Kasım 2020 18:39

   Merhaba, cihazınızı servisimize getirirseniz yazılımcı arkadaşımız bakıp çözüm üretebilir.

   Yanıtla
 • Sezai Özgün
  27 Aralık 2020 12:25

  htc u ultra şarz olmuyor pil simgesi çıkıyor htc logo geliyor açılmıyor

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   28 Aralık 2020 11:30

   Telefonunuzun şarj olmaması telefonunuzun anakartındaki şarj devresinden, bataryadan ya da başka fiziksel veya elektronik bir arızadan kaynaklanabilir. İsterseniz telefonunuzu servisimize getirin, size arıza ve maliyeti hakkında bilgilendirme yapalım.

   Yanıtla
 • Sezai Özgün
  1 Ocak 2021 21:35

  ben kayserideyim elimde iki anakart var biri bahsetmiş olduğum cihaz diğeri ise tepki yok bazen açıyor logoda kalıyor cihazları hangi kargo ile size gönderebilirim whatsappdan videoda gönderebilirim

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   2 Ocak 2021 14:53

   Sezai bey, elinizdeki anakartları ve cihazı bize kargoyla gönderin bakalım. Kargo adresimiz: Bimar Bilgisayar Mithatpaşa Cad. No: 28/B Kızılay Ankara

   Yanıtla
 • Mehmet cura
  18 Mart 2021 12:18

  İyi günler benim HTC u ultra çöktude ona yazılım yüklüyor bliyormuyuz

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   18 Mart 2021 13:00

   Mehmet Bey merhaba,

   Servisimizde tüm HTC telefon modelleri için yazılım işlemi yapılmaktadır. Cihazınızı bize getirir ya da kargo ile gönderirseniz HTC u Ultra telefonunuza yazılım yükleyebiliriz.

   Yanıtla
 • Hakan eryer
  25 Kasım 2023 21:30

  Htc u ultra cihaz hep kendini resetliyor

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?