huawei logo

Huawei Teknik Servis

huawei telefon tamiri min 300x225 300x225

Tüm Huawei marka akıllı telefonlarınız tamir, servis ve bakım hizmeti veriyoruz. Huawei teknik servis (özel servis) olarak başta ekran ve batarya değişimi olmak üzere tüm parça değişimlerini Huawei orijinal yedek parçalarla yapıyoruz. Yaptığımız tüm parça değişimleri ve işlemler için garanti veriyoruz. Huawei akıllı telefonunuzda meydana gelen teknik sorunlar için 0312 435 40 40 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman teknik ekibimizle, Huawei One,  Huawei Desire ve Huawei U serisi gibi tüm modellerde oluşan arızalara hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. Huawei ekran değişimi, dokunmatik arızaları, sıvı teması, donma, açılmama, ekran kilidinin unutulması gibi teknik servis işlemleri için ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde kullandığımız tüm yedek parçalar orijinaldir. Yaptığımız tüm işlemler için garanti veriyoruz.

Hizmetlerimizden bazıları şöyle:

Huawei Dokunmatik değişimi

Huawei Ekran Değişimi

Huawei Kasa değişimi

Huawei Şarj soketi tamiri ve değişimi

Huawei Batarya değişimi

Huawei Wi-Fi sorunları

Huawei mikrofon onarımı ve değişimi

Huawei virüs temizleme

Huawei yazılım problemleri

Huawei launcher durduruldu arızası

Huawei Telefon Teknik Servis

huawei teknik servis min 300x225 300x225

Huawei telefon teknik servisi Ankara (özel servis) olarak Huawei marka akıllı telefonların tamirini yapmaktayız. Akıllı telefonlarda en sık yaşanan sorunların başında ekran kırılması geliyor.  Düşme, çarpma gibi sebeplerle kırılan ekranlar onarılamıyor. Telefonu kullanılabilir hale getirmek için ekran değişimi şart.

Servisimizde Huawei ekran değişimini ekonomik fiyatlarla ve daha da önemlisi orijinal yedek parçalarla yaptırabilirsiniz. Değişimini yaptığımız ekranlar için garanti veriyoruz. Ekran değişimi sonrasında Huawei telefonunuzu ilk günkü görüntü kalitesi ve performansıyla kullanabilirsiniz.

Huawei telefon teknik servisimizde donanım arızılarının yanı sıra yazılımsal sorunlara da profesyonel çözümler sunuyoruz. Akıllı telefonlarınızın güncelleme esnasında yarım kalması veya kapatılması sonucu oluşan yazılımsal hataları da gidererek cihazınızı kurtarıyoruz.

Ayrıca Huawei telefon teknik servisi Ankara olarak sıvı teması gibi durumlarda onarım ve temizleme işlemi de yapıyoruz. Cihazın oksitlenen parçalarını temizleyerek açılmama ya da dokunmatik alanın çalışmaması gibi sorunları çözüyoruz.

İlgili Yazılar

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?