Huawei Mate 10 Lite Teknik Servis

 

huawei mate 10 1 min 300x283Huawei Mate 10 Lite teknik servis olarak Huawei cihazlarınızda meydana gelen tüm arızalar için hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Servisimize 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Huawei Teknik Servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei Mate 10 Lite telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Deneyimli yazılımcılarımız, işletim sistemi çöken ya da herhangi bir sebeple yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı orijinal programları kullanarak tekrar çalışır hale getiriyor.

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei Mate 10 Lite telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Servisimizde Huawei Mate 10 Lite batarya değişimi de yapıyoruz. Huawei Mate 10 Lite teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında, değişimi yapılan parçayla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde derhal garanti kapsamında işlem yapılıyor.

Huawei Mate 10 Lite Tamir Fiyatı

Huawei teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılmaktadır. Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

Huawei Mate 10 Lite Teknik Servis

 • Huawei Mate 10 Lite orijinal ekran değişimi
 • Huawei Mate 10 Lite orijinal batarya değişimi
 • Huawei Mate 10 Lite şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 10 Lite mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 10 Lite açma kapama butonu değişimi
 • Huawei Mate 10 Lite kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 10 Lite kasa değişimi
 • Huawei Mate 10 Lite wifi tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 10 Lite anakart onarımı

 

10 Yorum. Yeni Yorum

 • Slm.huawei mate 10 lite cihazım var.ekran açıkken dokunmatik kesinlikle çalışmıyordu.tamirciye verdim fakat yapamadık diye gönderdiler buseferde ekran hiç açılmıyor.ekran entegresi yanmış dediler.size göndersem tamir edilebilir mi.

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   1 Aralık 2020 10:42

   Merhaba, cihazınızı görüp arıza tespiti yapmamız gerekir. Telefonu getirirseniz arkadaşlarımız bakıp daha net bilgi verebilirler efendim.

   Yanıtla
 • ADEM BOZKURT
  25 Aralık 2020 01:19

  Huawei mate 10 lite anakart ve ekran değişiminin ücretini ayrı ayrı belirtebilirmisiniz acaba? şimdiden teşekkürler.05335724282 Adem BOZKURT

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   25 Aralık 2020 16:54

   Merhaba, servisimizde Huawei Mate 10 Lite ekran değişimi ve Huawei Mate 10 Lite anakart onarımı yapıyoruz. Ancak fiyatlar belli periyotlarla değiştiği ve güncelliğini yitirdiği için buradan belirtemiyoruz. Yedek parça değişim fiyatlarını 0312 435 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

   Yanıtla
  • Teknik Servis
   28 Aralık 2020 11:35

   Adem Bey cep telefonlarında IMEI numarası anakartta kayıtlı olduğu ve anakart maliyeti telefonun kendi maliyetinin büyük bölümünü kapsadığı için telefonlarda anakart değişimi malesef yapılmamaktadır. Ancak servisimizde ileri düzey elektronik müdahaleyle başka yerlerde yapılamayan anakart arızalarını büyük bir başarı oranıyla onarıyoruz. İsterseniz telefonunuzu servisimize getirin veya kargoyla gönderin, size arıza ve maliyetiyle ilgili geri dönüş yapalım. Servisimizde arıza tespiti için ücret almıyoruz. Onarım yapılmayan cihazlar için herhangi bir ödeme almıyoruz.

   Yanıtla
 • Merhaba kolay gelsin benim mate10lite telefonun anakarti yanmis degismesi gerekiyor fiyat ne tutar acaba

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   17 Ocak 2021 15:24

   Merhaba Muhammed Bey
   Bazı servislerde anakart onarımı yapılmamaktadır. Telefonlarda karşılaşılan anakart arızalanmaları durumunda kart değişimine gitmektedirler. Bir telefonun anakartı da IMEI kaydı, işlemci, bellek ve hemen hemen tüm elektronik bileşenlerini oluşturduğu için anakart maliyeti telefon fiyatına gelmektedir. Bu nedenle anakart değişimi yapmak pek mantıklı değildir. Telefonda anakart değiştirmek telefon değiştirmekle eşdeğer olmaktadır. Ancak Bimar teknik servis olarak servisimizde tüm telefon, laptop ve bilgisayarların anakartlarına ileri düzeyde elektronik müdahalede bulunarak yüksek bir başarı oranıyla anakart tamiri yapmaktayız. İsterseniz cihazınızı teknik servisimize gönderin. Telefonunuzun anakartını inceleyelim, yapılacak işlem ve maliyetiyle ilgili size ayrıntılı bilgi verelim

   Yanıtla
 • Huavei mate 10 lite cihazım var.ana Kart sorunu var.size göndermek istiyorum.adress verebilir misiniz..

  Yanıtla
 • Huavei mate 10 lite cihazım var.ana Kart sorunu var.size göndermek istiyorum.adress verebilir misiniz..

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?