Huawei Mate 10 Pro Teknik Servis

 

huawei y7 min 300x225Huawei Mate 10 Pro teknik servis olarak Huawei cihazlarınızda meydana gelen tüm arızalar için hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Servisimize 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Huawei Teknik Servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei Mate 10 Pro telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Deneyimli yazılımcılarımız, işletim sistemi çöken ya da herhangi bir sebeple yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı orijinal programları kullanarak tekrar çalışır hale getiriyor.

Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei Mate 10 Pro telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Servisimizde Huawei Mate 10 Pro batarya değişimi de yapıyoruz. Huawei Mate 10 Pro teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında, değişimi yapılan parçayla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde derhal garanti kapsamında işlem yapılıyor.

Huawei Mate 10 Pro Tamir Fiyatı

Huawei teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılmaktadır. Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

Huawei Mate 10 Pro Teknik Servis

 • Huawei Mate 10 Pro orijinal ekran değişimi
 • Huawei Mate 10 Pro orijinal batarya değişimi
 • Huawei Mate 10 Pro şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 10 Pro mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 10 Pro açma kapama butonu değişimi
 • Huawei Mate 10 Pro kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 10 Pro kasa değişimi
 • Huawei Mate 10 Pro wifi tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 10 Pro anakart onarımı

 

3 Yorum. Yeni Yorum

 • Kadirkaraaslan
  8 Mayıs 2021 00:05

  Kolay Gelsin ustam bende bir tane mate 10 pro telefon var anakart üzerindeki sarj soketi yanmiş degişimi gerekiyor tamiri mümkünmü yoksa anakart degişimi olacak fiyat ve bilgi almak istiyorum

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   8 Mayıs 2021 15:11

   Kadir Bey merhaba,

   Huawei Mate 10 Pro cihazınızın anakartında yanan soket değiştirilebilir. Anakarta müdahale edip işlem yapılabilir. Bunun riskleri de var. Müdahale sonucu anakart kullanılmaz hale gelebilir. Bu durumda anakart değişimi gerekir. Ancak ilk olarak soket değişimi denemek daha mantıklıdır.

   Yanıtla
 • Mutlu bozkurt
  30 Kasım 2023 18:17

  Bu gün gönderdiğim mate 10pro telefonum ana kart batarya ve şarj soketi ile toplam 11473 tl fiyat çıkardılar kek Adana servisi sizce fiyat çok değil mi

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?