Huawei Mate 20 Lite Teknik Servis

 

huawei mate 20 min 300x167

Özel Huawei Mate 20 Lite teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Huawei Mate 20 Lite ve Huawei Mate 20 Pro cihazlar için yaptığımız hüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Huawei teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei Mate 20 Lite telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi

Özel Huawei Teknik Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei Mate 20 Pro ve Huawei Mate 20 Lite telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Huawei Mate 20 ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Huawei Mate 20 Lite ekran değişimi ve Huawei Mate 20 Lite batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Huawei Mate 20 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Huawei tamir fiyatı ve teknik servis çalışma sistemimiz

Huawei Mate 20 teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

huawei mate 20 1 min 300x176Huawei Mate 20 Lite teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler neler?

  • Huawei Mate 20 Lite orijinal ekran değişimi
  • Huawei Mate 20 Lite orijinal batarya değişimi
  • Huawei Mate 20 Lite soketi tamiri ve değişimi
  • Huawei Mate 20 Lite mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Huawei Mate 20 Lite açma kapama butonu değişimi
  • Huawei Mate 20 Lite kamera tamiri ve değişimi
  • Huawei Mate 20 Lite kasa değişimi
  • Huawei Mate 20 Lite wifi tamiri ve değişimi

8 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?