Huawei Mate 20 Pro Teknik Servis

 

huawei mate 20 one minHuawei Mate 20 Pro teknik servis olarak Huawei cihazlarınızda meydana gelen tüm arızalar için hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Servisimize 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Huawei Teknik Servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei Mate 20 Pro telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Deneyimli yazılımcılarımız, işletim sistemi çöken ya da herhangi bir sebeple yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı orijinal programları kullanarak tekrar çalışır hale getiriyor.

Huawei Mate 20 Pro Ekran Değişimi

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei Mate 20 Pro telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Servisimizde Huawei Mate 20 Pro batarya değişimi de yapıyoruz. Huawei Mate 20 Pro teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında, değişimi yapılan parçayla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde derhal garanti kapsamında işlem yapılıyor.

Huawei Mate 20 Pro Tamir Fiyatı

Huawei teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılmaktadır. Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

Huawei Mate 20 Pro Teknik Servis

 • Huawei Mate 20 Pro orijinal ekran değişimi
 • Huawei Mate 20 Pro orijinal batarya değişimi
 • Huawei Mate 20 Pro şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 20 Pro mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 20 Pro açma kapama butonu değişimi
 • Huawei Mate 20 Pro kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 20 Pro kasa değişimi
 • Huawei Mate 20 Pro wifi tamiri ve değişimi
 • Huawei Mate 20 Pro anakart onarımı

 

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Yunus altınbaş
  11 Kasım 2021 12:57

  Bende mate 20 pro mevcut cihaz denize düştü anakart sıvı trmas aldı siz yapiyormussunuz sanırım

  Yanıtla
 • ADEM ALBAYRAK
  20 Kasım 2023 11:14

  SELAM HUAWEİ MATE 20 PRO CİHAZIM KAPANDI AÇILMIYOR ERZURUMDA GÖTÜRDÜĞÜM SERVİS ANAKART VEYA İŞLEMCİ ARIZASI VAR , BURADA YAPTIRAMAZSIN DEDİ BU ARIZAYI GİDEREBİLİYORMUSUNUZ ?EGER TAMİRİ MÜMKÜNSE BATARYAYI DA DEĞİŞTRMEK İSTİYORUM ORTALAMA BİR FİYAT ALABİLİRMİYİM ?

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?