Huawei P Smart Pro Teknik Servis

 

huawei y7 min 300x225Özel Huawei P Smart Pro Teknik Servis olarak telefonunuzda meydana gelen arızalar için hızlı, etkili, ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve / veya batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde kaliteli yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Özel Servisimize 0312 435 40 40 ya da 0850 809 40 40 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Servisimiz Ankara’da yer alıyor. Eğer başka bir şehirdeyseniz ya da vakit bulamıyorsanız cihazınızı bize kargoyla da gönderebilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei telefonunuzda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Yazılımcılarımız, yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı orijinal programları kullanarak tekrar çalışır hale getiriyor.

Huawei P Smart Pro Ekran Değişimi

Ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına dönüyor. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei P Smart Pro telefonunuzda veri kaybı yaşanmıyor. Cihazın hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmiyor veya kaybolmuyor.

Servisimizde Huawei P Smart Pro batarya değişimi de yapıyoruz. Huawei P Smart Pro teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir ekibimizle hizmet sunuyoruz. Yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Değişimi yapılan parçalarla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde garanti devreye giriyor.

Huawei P Smart Pro Tamir Ücreti

Özel Huawei Teknik Servis olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz, bu sayede kaliteli hizmet veriyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da kargoyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınıyor. Arızalar, çözüm yöntemleri ve /  veya maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi veriliyor. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim ediliyor. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmiyor. Dolayısıyla yaptırmadığınızda herhangi bir servis ücreti ödemiş olmuyorsunuz. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılıyor. Böylece Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

Huawei P Smart Pro Teknik Servis

 • Ekran değişimi
 • Batarya değişimi
 • Şarj bordu değişimi
 • Mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Açma kapama butonu değişimi
 • Kamera değişimi
 • Kasa ve arka kapak değişimi
 • Wifi tamiri ve değişimi
 • Anakart onarımı

 

4 Yorum. Yeni Yorum

 • Mehmet Hasan Dağcı
  14 Temmuz 2022 16:58

  P smart pro arka cam kırılmış

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   14 Temmuz 2022 17:30

   Mehmet Bey merhaba,

   Bimar Teknik Servis olarak Huawei P Smart Pro arka cam kapak değişimi yapıyoruz. Yedek parça değişimlerimizi, parça stok durumuna göre genellikle aynı gün bir kaç saat içinde tamamlıyoruz. Eğer stoklarımızda malzeme kalmamışsa bir gün sonra teslim ediyoruz. Cihazınızı bize getirir ya da kargo ile gönderebilirsiniz.

   Yanıtla
 • Atike Doğan
  13 Şubat 2024 19:06

  Huawei p smart pro kamera çalışmıyor yuvasından çıkıyor ama çalışmıyor

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   20 Şubat 2024 11:29

   Merhaba Atike Hanım,

   Servisimizde hem Huawei P Smart Pro modelleri hem de diğer tüm marka ve model telefonlar için tamir bakım onarım hizmeti sunuyoruz. Huawei P Smart Pro telefonunuzun kamerasının yuvasından çıktığını ancak çalışmadığını yazmışsınız. Peki arka kamera çalışıyor mu? Eğer arka kamera çalıştığı halde ön kamera çalışmıyorsa ön kameranızda bir arıza olduğu anlamına gelir. Eğer ön kamera ile birlikte arka kameralar da çalışmıyorsa bu durumda öncelikle yazılımdan şüpheleniriz. İlk olarak cihazınızı sıfırlamanızı yani formatlamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer sorun düzelmezse bundan sonraki kısım teknik servisi ilgilendirir. Cihazınızı bize getirirseniz bakıp arıza tespiti yaparız ve onarımını gerçekleştirebiliriz efendim.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?