Huawei P Smart Teknik Servis

 

huawei p smart min 300x159

Huawei P Smart teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Huawei P Smart ve Huawei P Samart 2019 cihazlar için yaptğımız hüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Huawei teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei P Smart telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Huawei P Smart ekran değişimi nasıl yapılır?

Huawei Servisimizde olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei P Smart ve Huawei P Smart 2019 telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Huawei P Smart ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Huawei P Smart ekran değişimi ve Huawei P Smart batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Huawei P Smart teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Huawei teknik servis çalışma sistemimiz nasıl?

Huawei P Smart teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

huawei p smart 1 min 300x300Huawei P Smart teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler neler?

  • Huawei P Smart orijinal ekran değişimi
  • Huawei P Smart orijinal batarya değişimi
  • Huawei P Smart şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Huawei P Smart mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Huawei P Smart açma kapama butonu değişimi
  • Huawei P Smart kamera tamiri ve değişimi
  • Huawei P Smart kasa değişimi
  • Huawei P Smart wifi tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?