Huawei P10 Teknik Servis

 

huawei p10 2 min 300x282

Huawei P10 teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Huawei P10 ve Huawei P10 Lite cihazlar için yaptğımız hüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Huawei teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei P10 lite telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Huawei P10 ekran değişimi nasıl yapılır?

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei P10 ve Huawei P10 Lite telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Huawei P10 ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Huawei P10 ekran değişimi ve Huawei P10 batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Huawei P10 tamir fiyatı

Huawei P10 teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

huwei p10 min 300x132

Huawei P10 teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler neler?

  • Huawei P10 Lite orijinal ekran değişimi
  • Huawei P10 Lite orijinal batarya değişimi
  • Huawei P10 Lite şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Huawei P10 Lite mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Huawei P10 Lite açma kapama butonu değişimi
  • Huawei P10 Lite kamera tamiri ve değişimi
  • Huawei P10 Lite kasa değişimi
  • Huawei P10 Lite wifi tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?