Huawei P20 Lite Teknik Servis

 

huawei p20 one minHuawei P20 Lite teknik servis olarak Huawei cihazlarınızda meydana gelen tüm arızalar için hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Servisimize 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Huawei Teknik Servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei P20 Lite telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Deneyimli yazılımcılarımız, işletim sistemi çöken ya da herhangi bir sebeple yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı orijinal programları kullanarak tekrar çalışır hale getiriyor.

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei P20 Lite telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Servisimizde Huawei P20 Lite batarya değişimi de yapıyoruz. Huawei P20 Lite teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında, değişimi yapılan parçayla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde derhal garanti kapsamında işlem yapılıyor.

Huawei P20 Lite Tamir Fiyatı

Huawei teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılmaktadır. Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

Huawei P20 Lite Teknik Servis

 • Huawei P20 Lite orijinal ekran değişimi
 • Huawei P20 Lite orijinal batarya değişimi
 • Huawei P20 Lite şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei P20 Lite mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei P20 Lite açma kapama butonu değişimi
 • Huawei P20 Lite kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei P20 Lite kasa değişimi
 • Huawei P20 Lite wifi tamiri ve değişimi
 • Huawei P20 Lite anakart onarımı

 

5 Yorum. Yeni Yorum

 • P 20 lite telefonumun sadece ön camı ne kadara değiştirirsiniz?

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   1 Haziran 2020 17:17

   Parça değişimi ve diğer işlemlerle ilgili 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

   Yanıtla
 • Mahmoud Ameen
  19 Eylül 2020 19:47

  Canım
  Cep Telefonum Huawei P20 Lite
  Bir anakarta ihtiyacı var
  Türkiye dışından gelen cep telefonu pasaport ile kayıtlı
  Lütfen bana Ana Kart değiştirebilir misin söyle?

  Yanıtla
 • Ahmet konukcu
  21 Ocak 2021 19:31

  P20 lite telefonumun ön camı kırık ve arka tarafı dusmeden dolayı bir bozuk para genisliginde kararma oldu ne dir neyapmamiz gerek

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   22 Ocak 2021 11:09

   Ahmet Bey merhaba,

   Huawei P20 Lite cihazınızın ekranı çalışıyor durumdaysa ve ön camı iç ekrana zarar vermeden sökülebilirse ön cam değişimi yapabiliriz. Arka kapaktaki sorun için de kapak değişimi gerekir. Cihazınızı bize getirir ya da kargoyla gönderirseniz işleme alabiliriz efendim. Fiyatlandırma konusunda güncel bilgileri 0312 435 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?