Özel Huawei P20 Pro Ekran Değişimi

 

 

huawei p20 pro 300x170Özel servisimizde Huawei P20 Pro Ekran değişimi kaliteli ve garantili şekilde yapılmaktadır. Ekran, batarya, şarj bordu, kasa ve kapak değişimleri başta olmak üzere tüm parça değişimleri için özel Huawei servisimizden hizmet alabilirsiniz. Bize Türkiye’nin her yanından tamir ve onarım için cihaz gönderebilirsiniz.

Özel Huawei Teknik Servisi olarak, Huawei markalı akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei P20 Pro cihazlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüyoruz.

Ekran Değişimi

Özel Huawei P20 Pro teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei P20 Pro telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz. Çok hassas parçalardan oluşan cep telefonlarında ekran değişiminin mutlaka uzman ve güvenilir ellerde yapılması gerekir.

Huawei P20 Pro Batarya Değişimi

Ekran ve batarya değişimleri başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Servisimizde tüm yedek parça değişimlerinde kaliteli ürün kullanıyoruz. Servisimizde ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız en kısa sürede tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

huawei p20 pro ekran 2 300x169Huawei P20 Pro Teknik Servis

  • Ekran değişimi
  • Batarya değişimi
  • Şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Açma kapama butonu değişimi
  • Kamera tamiri ve değişimi
  • Kasa değişimi
  • Wifi tamiri ve değişimi

4 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?