Huawei P20 Pro Teknik Servis

 

huawei p20 pro 300x170Huawei P20 Pro Teknik Servis arıyorsanız doğru adrestesiniz. Servisimizde ekran, batarya, şarj bordu, kasa ve kapak değişimleri başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ve garantili ürün kullanıyoruz. Özel Huawei Servisi’ne Türkiye’nin her yanından tamir ve onarım için cihaz gönderebilirsiniz. Servisimize 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Huawei Teknik Servisi olarak, Huawei markalı akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei P20 Pro cihazlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüyoruz.

Huawei P20 Pro Ekran Değişimi

Huawei P20 Pro teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei P20 Pro telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Huawei P20 Pro Batarya Değişimi

Huawei P20 Pro ekran değişimi ve Huawei P20 Pro batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Servimizde tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz.

Huawei P20 Pro Tamir Ücreti

Servisimizde ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Huawei P20 Pro Teknik Servis huawei p20 pro ekran 2 300x169

  • Huawei P20 Pro orijinal ekran değişimi
  • Huawei P20 Pro orijinal batarya değişimi
  • Huawei P20 Pro şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Huawei P20 Pro mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Huawei P20 Pro açma kapama butonu değişimi
  • Huawei P20 Pro kamera tamiri ve değişimi
  • Huawei P20 Pro kasa değişimi
  • Huawei P20 Pro wifi tamiri ve değişimi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?