Huawei P20 Teknik Servis

 

Huawei P20 teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Huawei P20, Huawei P20 Lite ve Huawei P20 pro cihazlar için yaptğımız hüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Servisimizde akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei P20 telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

huawei p20 min 300x216Huawei P20 ekran değişimi nasıl yapılır?

Huawei P20 teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei P20 ve Huawei P20 Lite telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Huawei P20 ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Huawei P20 ekran değişimi ve Huawei P20 batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Huawei P20 tamir fiyatı

Servisimizde ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Huawei P20 teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler neler?

 • Huawei P20 Lite orijinal ekran değişimi
 • Huawei P20 Lite orijinal batarya değişimi
 • Huawei P20 Lite şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei P20 Lite mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei P20 Lite açma kapama butonu değişimi
 • Huawei P20 Lite kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei P20 Lite kasa değişimi
 • Huawei P20 Lite wifi tamiri ve değişimi

13 Yorum. Yeni Yorum

 • p 20 lite ekran değişimi fiyatı nedir öğrenebilirmiyim tel 5522058765

  Cevapla
 • Huawei p20 lite arka camımda kırık var. Bunun değişimi kaç Tl’ye? Olmaktadır?

  Cevapla
  • Teknik Servis
   13 Ekim 2020 18:39

   Yedek parça değişim fiyatlarını 0312 435 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz efendim.

   Cevapla
 • Merhaba p20 pro ekran ve anakart varmıdır elinizde

  Cevapla
  • Teknik Servis
   30 Aralık 2020 16:12

   Dursun Bey merhaba,

   Servisimizde Huawei P20 Pro orijinal ekran değişimi yapılmaktadır. Anakart ile ilgili sorunuza da şöyle cevap verebiliriz. Yeni anakart değişimini hem imei sorunu hem de çok yüksek maliyetli olması sebebiyle yapmıyoruz. Ancak teknik ekibimiz, anakartlardaki sorunu büyük oranda çözebiliyor. Neredeyse yeni telefon fiyatını bulan anakart değişimi yerine çok daha düşük maliyetle anakart onarımı yapabiliyoruz. Cihazınızı bize getirirseniz ya da kargoyla gönderirseniz çözüm üretebiliriz. Arıza tespitinden de ücret almıyoruz.

   Cevapla
 • P20Lite anakart değişimi yapabiliyor musunuz

  Cevapla
  • Teknik Servis
   29 Mayıs 2021 20:56

   İrem Hanım merhaba,

   P20 Lite anakart değişimi yapılabilir ancak anakart değişimlerinin maliyeti çok yüksektir. Ayrıca anakart değişimlerinde IMEI sorunu da ortaya çıkar. Bundan dolayı servisimizde anakart değişimi yerine anakart onarımı yolunu tercih ediyoruz. Anakart onarımı, çok daha düşük maliyetle yapılabilmektedir. Ayrıca IMEI sorunu ve hafızadaki verilerin silinmesi problemi de ortadan kalkmaktadır. Telefonunuzun anakartında eğer çok büyük bir hasar yoksa uzman teknisyenlerimiz anakart onarımı yapabilir. Cihazınızı aşağıdaki adrese getirebilir ya da kargoyla gönderebilirsiniz.

   İyi çalışmalar dileriz…

   Cevapla
 • huwai p30 lite anakart nekadara değişir

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?