Huawei P30 Teknik Servis

 

Huawei P30 teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Huawei P30 ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

Huawei P30 Ekran Değişimi

Huawei P30 teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotoğraflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

huawei p30 1 min 300x232Huawei P30 Batarya Değişimi

Huawei P30 ekran değişimi ve Huawei P30 batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. Huawei P30 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Huawei P30 Tamir Fiyatı

Huawei P30 servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

Huawei P30 Arızaları

Huawei P30 ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. Huawei P30 şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. Huawei P30 telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. Huawei P30 sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

huawei p30 min 300x207Huawei P30 Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

 • Huawei P30 orijinal ekran değişimi
 • Huawei P30 orijinal batarya (pil) değişimi
 • Huawei P30 şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei P30 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei P30 açma kapama butonu değişimi
 • Huawei P30 kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei P30 kasa değişimi
 • Huawei P30 wifi tamiri ve değişimi
 • Huawei P30 anakart tamiri

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Sezai kızgın
  16 Mayıs 2020 19:45

  Merhabalar Huawei p30 telefon yere düşme sonucu ekran kırıldı ve değişiminden geldiğinde Wife çalşmıyor fiyat nedir olma durumu varmı acaba

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?