Huawei P8 Lite Teknik Servis

 

huawei p8 one minHuawei P8 Lite teknik servis olarak Huawei cihazlarınızda meydana gelen tüm arızalar için hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Servisimize 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Huawei Teknik Servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei P8 LİTE telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Deneyimli yazılımcılarımız, işletim sistemi çöken ya da herhangi bir sebeple yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı orijinal programları kullanarak tekrar çalışır hale getiriyor.

Huawei P8 Lite Ekran Değişimi

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei P8 LİTE telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Servisimizde Huawei P8 LİTE batarya değişimi de yapıyoruz. Huawei P8 LİTE teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında, değişimi yapılan parçayla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde derhal garanti kapsamında işlem yapılıyor.

Huawei P8 Lite Tamir Fiyatı

Huawei teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılmaktadır. Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

Huawei P8 Lite Teknik Servis

 • Huawei P8 LİTE orijinal ekran değişimi
 • Huawei P8 LİTE orijinal batarya değişimi
 • Huawei P8 LİTE şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei P8 LİTE mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei P8 LİTE açma kapama butonu değişimi
 • Huawei P8 LİTE kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei P8 LİTE kasa değişimi
 • Huawei P8 LİTE wifi tamiri ve değişimi
 • Huawei P8 LİTE anakart onarımı

 

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Huawei p8 lite wifi cekmiyor fiyat ne olur tamiri

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   20 Ocak 2021 10:22

   Zekeriya Bey merhaba,

   Huawei P8 Lite cihazınızdaki wifi sorunun farklı sebepleri olabilir. Öncelikle wifi anteni kopmuş ya da yerinden çıkmış olabilir. Bir diğer ihtimal, anakart üzerindeki wifi entegresinin arızalanması. Yazılımla ilgili bir hata da ihtimaller arasında. Cihazı görüp arıza tespiti yapmadan maliyet konusunda net bilgi vermemiz mümkün değil. Telefonunuzu bize getirir ya da kargoyla gönderirseniz bakıp onarımını sağlayabiliriz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?