Huawei P8 Teknik Servis

 

Huawei P8 teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Huawei P8 ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

huawei p8 min 300x149

Huawei P8 Ekran Değişimi

Huawei P8 teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotoğraflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

Huawei P30 Batarya Değişimi

Huawei P8, P8 Lite ve P8 Max ekran ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. Huawei P8 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Huawei P8 Tamir Fiyatı

Huawei P8 servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

Huawei P8 Arızaları

Huawei P8 ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. Huawei P8 şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. Huawei P8 telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. Huawei P30 sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

huawei p8 1 min 300x183

Huawei P8 Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

 • Huawei P8 orijinal ekran değişimi
 • Huawei P8 orijinal batarya (pil) değişimi
 • Huawei P8 şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei P8 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei P8 açma kapama butonu değişimi
 • Huawei P8 kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei P8 kasa değişimi
 • Huawei P8 wifi tamiri ve değişimi
 • Huawei P8 anakart tamiri

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Merhaba.
  Huawei P8 lite telefonumun ekranı kırıldı. Wifi ve bluetooth ta arızalı. Sesim bazen zor gidiyor. Tüm arızalaın çözümü ne kadar tutar

  Cevapla
  • Teknik Servis
   1 Haziran 2020 17:15

   Parça değişimi ve diğer işlemlerle ilgili 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?