Huawei P9 Lite Teknik Servis

 

huawei p9 1 min 300x300Huawei P9 Lite teknik servis olarak Huawei cihazlarınızda meydana gelen tüm arızalar için hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Servisimize 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Huawei Teknik Servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei P9 Lite telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Deneyimli yazılımcılarımız, işletim sistemi çöken ya da herhangi bir sebeple yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı orijinal programları kullanarak tekrar çalışır hale getiriyor.

Huawei P9 Lite Ekran Değişimi

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei P9 Lite telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Servisimizde Huawei P9 Lite batarya değişimi de yapıyoruz. Huawei P9 Lite teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında, değişimi yapılan parçayla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde derhal garanti kapsamında işlem yapılıyor.

Huawei P9 Lite Tamir Fiyatı

Huawei teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılmaktadır. Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

Huawei P9 Lite Teknik Servis

 • Huawei P9 Lite orijinal ekran değişimi
 • Huawei P9 Lite orijinal batarya değişimi
 • Huawei P9 Lite şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei P9 Lite mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei P9 Lite açma kapama butonu değişimi
 • Huawei P9 Lite kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei P9 Lite kasa değişimi
 • Huawei P9 Lite wifi tamiri ve değişimi
 • Huawei P9 Lite anakart onarımı

 

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Mustafa Yıldırım
  29 Ağustos 2021 19:50

  Bataryada sorun var

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   31 Ağustos 2021 16:15

   Mustafa Bey merhaba,

   Servisimizde Huawei p9 Lite batarya değişimi yapılmaktadır. Orijinal ürün kullanıyoruz ve yaptığımız tüm parça değişimlerine servis garantisi veriyoruz. Cihazınızı bize getirir ya da kargoyla gönderirseniz 1 saat içinde Huawei P9 Lite 2017 orijinal batarya değişimini yapıp cihazı teslim edebiliriz. Batarya değişim fiyat bilgisi için 0312 435 40 40 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?