Huawei P9 Teknik Servis

 

huawei p9 1 min 300x300

Huawei P9 teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Huawei P9 ve Huawei P9 Lite cihazlar için yaptğımız hüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Huawei teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Huawei P9 telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Huawei P9 Lite ekran değişimi nasıl yapılır?

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei P9 ve Huawei P9 Lite telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Huawei P9 ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Huawei P9 ekran değişimi ve Huawei P9 batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Huawei P9 tamir fiyatı

Huawei P9 Lite teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

huawei p9 min 300x283Huawei P9 Lite teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler neler?

  • Huawei P9 Lite orijinal ekran değişimi
  • Huawei P9 Lite orijinal batarya değişimi
  • Huawei P9 Lite şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Huawei P9 Lite mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Huawei P9 Lite açma kapama butonu değişimi
  • Huawei P9 Lite kamera tamiri ve değişimi
  • Huawei P9 Lite kasa değişimi
  • Huawei P9 Lite wifi tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?