Huawei Telefon Ekran Değişimi

 

Huhuawei 1 min 300x200awei teknik servis Ankara (özel servis) olarak Huawei telefon ekran değişimi için hizmetinizdeyiz. Camı kırılan, çatlayan ya da dokunmatik alanı zarar gören tüm Huawei akıllı telefon modellerinin ekran değişimlerini yapıyoruz. Alanında deneyimli teknik ekibimiz tarafından orijinal parça kullanarak yaptığımız ekran değişimlerine servis garantisi veriyoruz.

Gözünüz gibi baktığınız telefonunuz yeri düşüp kırıldı ya da bir yere çarpıp camını çatlattınız. Kırılan ya da çatlayan telefon ekranlarında genellikle dokunmatik alan da hasar görür. Bu alanın tamamı ya da bir kısmı görev yapmaz, tuşlar basmaz. Kırılan, çatlayan ya da herhangi bir sebeple görev yapamaz hale gelen cep telefonu ekranlarının tamiri mümkün değil. Tek yol, dış cam, dokunmatik alan ve iç ekrandan oluşan ekran setini değiştirmekten geçiyor.

Huawei Telefon Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimizde akıllı telefon ekran değişim işlemini alanında ileri derecede deneyimli teknik ekibimizle yapıyoruz. Teknisyenlerimiz, kırılan ya da çatlayan ekranı, özel ekipmanlarla çok dikkatli şekilde söküyor ve orijinal Huawei ekranı cihaza monte ediyor. Tüm bu işlemleri, uluslar arası onayı olan yüksek kaliteli ve özel üretilen ekipmanlarla yapıyoruz. Montajın ardından Huawei telefonunuzu cihazlarla çeşitli testlerden geçiriyoruz ve son olarak manuel şekilde kontrol ederek tarafınıza teslim ediyoruz.

Huawei telefon ekran değişimi yapılan cihazlarınıza format atılmaz. Bu sayede cihazın hafızasındaki fotoğraflarınız, kayıtlarınız, dosyalarınız, uygulama ve oyunlarınız ile tüm kişisel ayarlarınız silinmez, kaybolmaz.

Telefon Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? 

Akıllı telefon ekranları üç ana katmandan meydana gelir: Dış cam, dokunmatik alan ve iç ekran. Bu üç parçanın bileşimi ekran panelini oluşturuyor. Telefonlarda tek başına dış cam, dokunmatik ya da iç ekran değişmiyor. Panel halinde ekran değiştiriliyor. Ekran değişim sonrası telefonunuz ilk günkü performansına döner. Görüntü kalitesi ve çözünürlük, dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi konularda hiçbir sorun yaşamazsınız. Ekran değişimi için servisimize bıraktığınız cihazlarınıza format atmıyoruz. Dolayısıyla cihazınızda kayıtlı bilgileriniz, kişisel verileriniz ve ayarlarınız silinmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?