Huawei Y6 Teknik Servis

 

Huawei Y6 teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Huawei Y6 ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

Huawei Y6 min 300x151

Huawei Y6 Ekran Değişimi

Huawei Y6 teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotoğraflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

Huawei Y6 Batarya Değişimi

Huawei Y6 ve Y6 Prime ekran ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. Huawei Y6 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Huawei Y6 Tamir Fiyatı

Huawei Y6 servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

Huawei Y6 Arızaları

Huawei Y6 ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. Huawei Y6 şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. Huawei Y6 telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. Huawei Y6 sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

Huawei Y6 Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

  • Huawei Y6 orijinal ekran değişimi
  • Huawei Y6 orijinal batarya (pil) değişimi
  • Huawei Y6 şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Huawei Y6 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Huawei Y6 açma kapama butonu değişimi
  • Huawei Y6 kamera tamiri ve değişimi
  • Huawei Y6 kasa değişimi
  • Huawei Y6 wifi tamiri ve değişimi
  • Huawei Y6 anakart tamiri

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?