Huawei Y7 Teknik Servis

 

Huawei Y7 teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Huawei Y7 ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

huawei y7 min 300x225Huawei Y7 Ekran Değişimi

Huawei Y7 teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotoğraflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

Huawei Y7 Batarya Değişimi

Huawei Y7, Y7 Pro, Y7 Prime ve Y7 2018 ekran ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. Huawei Y7 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Huawei Y7 Tamir Fiyatı

Huawei Y7 servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

Huawei Y7 Arızaları

Huawei Y7 ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. Huawei Y7 şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. Huawei Y7 telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. Huawei Y7 sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

Huawei Y7 Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

 • Huawei Y7 orijinal ekran değişimi
 • Huawei Y7 orijinal batarya (pil) değişimi
 • Huawei Y7 şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei Y7 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei Y7 açma kapama butonu değişimi
 • Huawei Y7 kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei Y7 kasa değişimi
 • Huawei Y7 wifi tamiri ve değişimi
 • Huawei Y7 anakart tamiri

10 Yorum. Yeni Yorum

 • Telefonum huavei y7 mikrofon dan ses gitmiyo. Garantiye gonderdim ekran degisti. Sorun ekrandami. Ki. Anlamadim

  Cevapla
  • Teknik Servis
   28 Kasım 2019 10:49

   Verdiğiniz bilgilere göre mikrofondan ses gelmemesinin ekranla bir ilgili olması gerekir. Ancak tam olarak bilgi verebilmemiz için cihazı görüp arıza tespiti yapmalıyız.

   Cevapla
 • Huawei y7 2018 prime ana kart fiyatı ne kadar

  Cevapla
  • Teknik Servis
   29 Mayıs 2020 10:07

   Yedek parça, onarım ve fiyatla ilgili tüm bilgileri 0312 435 40 40 numaralı telefonumuzdan alabilirsiniz efendim.

   Cevapla
 • y7 2019 beyin arızası var anakart fiyatı ne kadar size zahmet

  Cevapla
  • Teknik Servis
   27 Haziran 2020 13:43

   Parça değişimi ve diğer konularla ilgili olarak 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

   Cevapla
 • Telefonumun şebekesi çekmiyor ara ara çekiyor İnternet bağlantısı çok düşük neyden kaynaklı olabilir

  Cevapla
  • Teknik Servis
   4 Mayıs 2021 13:04

   Enes Bey merhaba,

   Telefonlarda şebeke sorununun farklı sebepleri var. Bunlardan ilki şebeke anteni arızalanmış, kırılmış ya da yeriden çıkmış olabilir. Ya da anakart üzerindeki şebeke entegresinin arızalanmış olma ihtimali de söz konusu. Bunların yanı sıra yazılımsal bir durum da ihtimal dahilinde. Net bir şey söyleyebilmemiz için cihazı söküp arıza tespiti yapamız gerekir. Cihazınızı bize getirir ya da kargoyla gönderirseniz ücretsiz arıza tespiti yapıp çözüm için daha net bilgi verebiliriz.
   Not: Pandemi kısıtlamaları sebebiyle 17 Mayıs 2021 tarihine kadar kapalıyız.

   Cevapla
 • merhaba anakarttan dolayı şebeke çekmiyor sıvı teması oldu ancak telefonun her şeyi çalışıyor.huawei y7 2019 . anakarttan kaynaklı şebeke sorunu çözümü ne kadara mal olur. fiyat bilgilendirirseniz iletişime geçicem sizinle. bilgilendirirseniz sevinirim

  Cevapla
  • Teknik Servis
   10 Temmuz 2021 11:07

   Veysel Bey merhaba,

   Güncel fiyat bilgisini 0312 435 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

   İyi günler.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?