Huawei Y9 Prime 2019 Teknik Servis

 

huawei mate 10 1 min 300x283Özel Huawei Y9 Prime 2019 teknik servis olarak Huawei cihazlarınızda meydana gelen tüm arızalar için hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde kaliteli yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Servisimize 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Huawei Teknik Servis kapsamında ekran, batarya, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri yapıyoruz. Huawei Y9 Prime 2019 telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Deneyimli yazılımcılarımız, işletim sistemi çöken ya da herhangi bir sebeple yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı tekrar çalışır hale getiriyor.

Huawei Y9 Prime 2019 Ekran Değişimi

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Huawei Y9 Prime 2019 telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Servisimizde Huawei Y9 Prime 2019 batarya değişimi de yapıyoruz. Huawei Y9 Prime 2019 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında, değişimi yapılan parçayla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde derhal garanti kapsamında işlem yapılıyor.

Huawei Y9 Prime 2019 Tamir Fiyatı

Huawei teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi veriyoruz. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılmaktadır. Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

Huawei Y9 Prime 2019 Teknik Servis

 • Huawei Y9 PRİME 2019 ekran değişimi
 • Huawei Y9 PRİME 2019 batarya değişimi
 • Huawei Y9 PRİME 2019 şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Huawei Y9 PRİME 2019 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Huawei Y9 PRİME 2019 açma kapama butonu değişimi
 • Huawei Y9 PRİME 2019 kamera tamiri ve değişimi
 • Huawei Y9 PRİME 2019 kasa değişimi
 • Huawei Y9 PRİME 2019 wifi tamiri ve değişimi
 • Huawei Y9 PRİME 2019 anakart onarımı

3 Yorum. Yeni Yorum

 • huawei y9 prime 2019 telefonum deniz suyuna maruz kaldı anakartta 3 yerde yanma var. komple anakartı değişmek istiyoruz elinizde var mı fiyat nedir iyi günler. yada bu haliyle parça olarak almak ister misiniz

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   8 Haziran 2020 17:26

   Parça değişimi ve diğer konularla ilgili olarak 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

   Yanıtla
 • huawei y9 prime 2019 telefonum darbeden dolayı ankara sorun var dediler deyişim nekadar olur fıyat nasıldır

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?