lenovo logo

Lenovo Teknik Servis

Lenovo Notebook Teknik Servis

lenovo notebook tamiri 300x208 300x208

Lenovo markalı tüm cihazlara tamir, bakım ve oranım hizmeti veriyoruz. Arızalanan Lenovo telefon, laptop, tablet ve masaüstü bilgisayarlarınız için özel Ankara Lenovo Servisi olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Lenovo ekran, batarya ve klavye gibi tüm parça değişimlerini orijin ürünlerle yapıyoruz ve garanti veriyoruz.

Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimiz 1997’den beri Bimar Bilgisayar güvencesi ve kalitesiyle hizmet vermektedir.  Lenovo laptop, bilgisayar ve telefonlarda; kırık LCD-LED ekran değişimi, şarj girişi ve şarj soketi onarımı, sıvı teması arızası onarımı, batarya değişimi, anakart onarımı, eprom programlama ve tüm eprom chiplere bios yazma, chipset değişim işlemi, ekran kartı chip değişimi, HDD (hard disk), ekran kartı, RAM, klavye, SSD disk değişimi gibi işlemleri garantili olarak yapıyoruz.

Teknik servisimizde Lenovo cihazlar için önleyici bakım çalışmaları da yapıyoruz. Aşırı ısınan, yavaşlayan, performansı düşen Lenovo telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal temizlik ve bakımını yaparak cihazın ömrünü uzatıyoruz. Muhtemel arızaları da daha ortaya çıkmadan önlüyoruz.

Tüm Lenovo cihazlara orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz. Lenovo orijinal batarya, Lenovo orijinal ekran ve  Lenovo oriadaptörlerini en uygun fiyata en hızlı şekilde temin ediyoruz. Özellikle batarya ve adaptör gibi güç ünitelerinde orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Orijinal Lenovo batarya ve adaptör yerine üretici ve teknik servis onayı olmayan ucuz yan sanayi ürünler kullanmak cihazınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Lenovo Telefon Teknik Servis

asus telefon tamiri anakart 300x208 300x208

Lenovo telefon teknik servisi Ankara olarak Lenovo marka akıllı telefonların tamirini yapmaktayız. Akıllı telefonlarda en sık görülen sorunlardan biri de ekran kırılması. Böyle bir durumla karşılaştığınzıda servisimizde garantili şekilde orijinal Lenovo ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Lenovo telefon teknik servisimizde yazılım kaynaklı sorunlar için de hizmet veriyoruz. Telefonlarınızın güncelleme esnasında yarım kalması veya kapatılması sonucu oluşan yazılımsal hataları gidererek cihazınızı tekrar kullanılabilir hale getirmekteyiz.

Ayrıca Lenovo telefon teknik servisi Ankara olarak cihazlarda sıvı teması temizliği de yapıyoruz. Oksitlenme sonucu açılmayan veya dokunmatik alanı çalışmayan telefonların sıvı teması temizliği ve tamirini yaparak cihazınızı kurtarıyoruz.

Lenovo Tablet Teknik Servis

lenovo tablet tamiri 300x225 300x225

Lenovo tablet teknik servisi olarak tüm tabletler için tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Parça değişimi gereken durumlarda orijinal ürün kullanıyoruz ve yaptığımız tüm işlemler için garanti veriyoruz. Yapılan işlemlerde parça değişmesi durumunda servisimiz tarafından garanti verilmektedir.

Lenovo tablet teknik servisimizde telefonlarda olduğu gibi ekran değişimi ve şarj soketi tamiri ya da değişimi de yapılmaktadır.

 

Lenovo Telefon Tamiri

asus telefon tamiri 150x150

Lenovo marka akıllı telefonlarında meydana gelen her türla arıza ve problemin çözümü için hizmetinizdeyiz. Cihazınızı isterseniz servisimize bırakabilir, isterseniz kargo ile gönderebilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz cihazınızın arıza tespitini yaptıktan sonra sizi arayıp maliyeti hakkında bilgi veriyor. Onaylamanız halinde tamir işlemine geçiliyor. Kabul etmezseniz herhangi bir ücret talep etmeden telefonunuzu tarafınıza geri gönderiyoruz.

Lenovo akıllı telefonlarda değiştirilen parçalar için 3 (üç) ay garanti verilmektedir. (Onarım sonrasında darbe, kırılma, sıvı teması gibi durumlar garanti kapsamına girmemektedir.)

Lenovo telefon teknik servisi olarak cihazınızda oluşan ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, yazılım sorunları, Android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wi-Fi) sorunu gibi bir çok arızayı hızlı bir şekilde gidermekteyiz.

Lenovo Tablet Tamiri

asus tablet tamiri 150x150

Servisimizde Lenovo marka tabletler için garantili tamir, bakım, dokunmatik değişimi ve parça değişimi hizmetleri sunulmaktadır.

Lenovo tablet ekranı kırıldı, Lenovo tablet dokunmatiği çalışmıyor, Lenovo tablet pc çalışmıyor, Lenovo tablet kırıldı, Lenovo tabletim düştü çalışmıyor diyorsanız servis talebinde bulunabilir; ücretsiz kargo, ücretsiz arıza tespiti, makul tamir ücretleri ve 3 ay garantili onarım fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Uzman servis ekibimiz, Lenovo tabletiniz ile ilgili tüm isteklerinizi memnuniyetle yerine getirecektir.

Lenovo Notebook Tamiri

asus notebook tamiri 150x150Bimar Bilgisayar olarak 13 yıllık tecrübemiz ile sizlere Lenovo notebook teknik servisi hizmeti veriyoruz. Lenovo notebooklarda genellikle bakım yapılmayan cihazlar arıza vermektedir. Bakım yapılmayan Lenovo notebooklarda cihaz gerekli soğutmayı yapamadığından aşırı ısınmasından dolayı arızalara neden olmaktadır. Servisimizde yapılacak basit bir bakımın sizi yüksek maliyetlerden kurtaracağını biliyor muydunuz?

İlgili Yazılar

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?