Lenovo Teknik Servis

Lenovo Notebook Teknik Servis

Ankara Lenovo Servisi olarak Lenovo Akıllı Telefonlara, Lenovo Laptoplara Lenovo tablet ve tüm Lenovo bilgisayarlara garantili özel teknik servis hizmeti veriyoruz. Özel Lenovo Ankara Teknik Servisi olarak tüm Lenovo telefon ekran değişimleri, telefon teknik servis hizmetleri, Lenovo telefon pil ve batarya değişimleri, Lenovo laptop dizüstü bilgisayarların onarım, ekran, klavye ve batarya değişimleri servisimizde hızlı ve garantili olarak yapılmaktadır. Tüm Lenovo telefon, tablet, notebook, ultrabook ve bilgisayarların yedek parça satışlarını da yapmaktayız.

Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimiz 1997 yılından beri Bimar Bilgisayar güvencesi ve kalitesiyle hizmet vermektedir.  Lenovo laptop, bilgisayar ve telefonlarda;  kırık lcd-led ekran değişimi, şarj girişi ve şarj soketi onarımı, sıvı teması arızası onarımı, batarya değişimi, anakart onarımı, eprom programlama ve tüm eprom chiplere bios yazma, chipset değişim işlemi, ekran kartı chip değişimi, hdd (hard disk), ekran kartı, ram,klavye, ssd disk değişimi gibi işlemleri alanında en deneyimli personellerle garantili olarak yapıyoruz.

Teknik servisimizde sadece arızalı Lenovo cihazların tamirini değil önleyici bakım çalışmalarını da yapıyoruz. Özellikle ısınan, yavaşlayan, performansı düşen Lenovo telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal temizlik ve bakım işlemlerini de yaparak hem kullanım önrünü uzatıyor, performansını artırıyor hem de olası arızaları daha ortaya çıkmadan gideriyoruz.

Tüm Lenovo cihazlara Orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz. Lenovo Orijinal batarya, ojinal Lenovo ekran değişimi, Orijinal Lenovo adaptörlerini en uygun fiyata en hızlı şekilde temin ediyoruz. Yapılmış olan tüm onarımlarımızda Orijinal Lenovo yedek parçalarını kullanıyoruz. Özellikle batarya ve adaptör gibi güç ünitelerinde Orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Orjinal Lenovo batarya ve adaptör yerine üretici ve teknik servis onayı olmayan ucuz yan sanayi ürünler kullanmak cihazınıza çok daha maliyetli ve geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Kurulduğu 1997 yılından bu yana firmamız gerek kurumsal müşterilerine gerekse Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce son kullanıcı müşterisine çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli ve ekonomik çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Lenovo Telefon Teknik Servis

Lenovo telefon teknik servisi Ankara olarak Lenovo marka akıllı telefonların tamiri firmamızca yapılmaktadır.

Akıllı telefonlarınızın ekran kırılması durumunda servisimizde uygun fiyatlara değişimi yapılmaktadır. Ayrıca değişen parça için siz müşterimize firmamızdan garanti verilmektedir.

Lenovo telefon teknik servisimizde yazılımsal sorunlara profesyonel ekibimiz ile sizlere çözüm sağlıyoruz. Akıllı telefonlarınızın güncelleme esnasında yarım kalması veya kapatılması sonucu oluşan yazılımsal hataları da servisimizde tekrar kullanılabilir hale getirmekteyiz.

Ayrıca Lenovo telefon teknik servisi Ankara olarak sıvı teması gibi durumlarda oluşan oksitlenme sonucu açılmayan veya dokunmatik kısmının çalışmaması gibi durumlar servisimizde tamiri yapılmaktadır.

 

Lenovo Tablet Teknik Servis

Lenovo tablet teknik servisi olarak tüm tabletlerin tamirini servisimizde yapılmaktadır. Yapılan işlemlerde parça değişmesi durumunda servisimiz tarafından garanti verilmektedir.

Lenovo tablet teknik servisimizde telefonlarda olduğu gibi ekran değişimi ve dokunmatik değişimi yapılmaktadır.

Ayrıca tabletlerde sıkça karşılaşılan şarj soketi sorununu da servisimizde uzman personellerimizce tamiri yapılmaktadır.

Lenovo Ankara teknik servisi olarak size en uygun fiyatlarla ve uzman teknik ekibimizle size uzun süredir en iyi hizmeti vermekteyiz.

Lenovo Telefon Tamiri

Lenovo marka akıllı telefonlarına en hızlı ve en uygun fiyatlarla teknik servis hizmet veriyoruz. Ayrıca cihazınızı isterseniz servisimize bırakabilir, isterseniz kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz tarafından cihazınız kontrol edildikten sonra onayınız alınarak cihazınızın problemini hızlıca çözerek cihazınızı tekrar size ulaştırmaktayız.

Lenovo akıllı telefonlarda değiştirilen parça için servisimiz tarafında 3 (üç) ay garanti verilmektedir. (Onarım sonrasında darke, kırılma, sıvı teması gibi durumlar garanti kapsamına girmemektedir.)

Lenovo telefon teknik servisi olarak cihazınızda oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, yazılım sorunları, Android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wi-Fi) sorunu gibi bir çok arızayı hızlı bir şekilde gidermekteyiz.

Lenovo Tablet Tamiri

Servisimizde Lenovo marka tabletler için garantili tamir, bakım, dokunmatik değişimi ve parça değişimi hizmetleri sunulmaktadır.

Lenovo tablet ekranı kırıldı, Lenovo tablet dokunmatiği çalışmıyor, Lenovo tablet pc çalışmıyor, Lenovo tablet kırıldı, Lenovo tabletim düştü çalışmıyor diyorsanız eğer aşağıdaki listeden destek almak istediğiniz modeli seçerek servis talebinde bulunabilir; ücretsiz kargo, ücretsiz arıza tespiti, makul tamir ücretleri ve 3 ay garantili onarım fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Uzman servis ekibimiz, Lenovo tabletiniz ile ilgili tüm isteklerinizi memnuniyetle yerine getirecektir.

asus notebook tamiri

Lenovo Notebook Tamiri

Bimar Bilgisayar olarak 13 yıllık tecrübemiz ile sizlere Lenovo notebook teknik servisi hizmeti veriyoruz. Lenovo notebooklarda genellikle bakım yapılmayan cihazlar arıza vermektedir. Bakım yapılmayan Lenovo notebooklarda cihaz gerekli soğutmayı yapamadığından aşırı ısınmasından dolayı arızalara neden olmaktadır. Servisimizde yapılacak basit bir bakımın sizi yüksek maliyetlerden kurtaracağını biliyor muydunuz?