Lenovo Cep Telefonu Servisi

 

lenovo telefon min 300x198Lenovo Cep Telefonu Servisi (özel servis) olarak deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Lenovo telefon ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere yazılım ve donanım kaynaklı tüm sorunlar için ekonomik ve etkili çözümler üretiyoruz. Tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz.

Ekranı kırılan, çatlayan ya da bozulan Lenovo telefonlarınızın ekran değişimini servisimizde uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren Lenovo Cep Telefonu Servisi olarak kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışıyoruz.

Lenovo Telefon Ekran Değişimi

Ekran, telefonların en hassas ve ön önemli parçası. Ekran değiştirmek öyle sanıldığı gibi kolay bir iş değil. Lenovo ekran değişimi için mutlaka işinin ehli bir servisten hizmet almanızı öneririz. Lenovo Cep Telefonu Servisi olarak ekran değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz. Uluslar arası standartlara uygun kaliteli ekipmanlarla yaptığımız parça değişimleri için garanti veriyoruz. Ekran değişimi yaptığımız telefonları, özel cihazlarda test ettikten sonra tarafınıza teslim ediyoruz.

Lenovo Telefon Şarj Aleti

Batarya, tıpkı ekran gibi bir akıllı telefonun en önemli parçalarından biri. Bataryaların da belirli bir ömrü var. Usulüne uygun kullanılsa bile ömrünü tamamlayan bataryaların (pil) değiştirilmesi gerekiyor. Kimi zaman da uygun olmayan şarj cihazı ve kablo kullanımı gibi sebeplerle akıllı telefon bataryaları kısa sürede performansını yitiriyor. Lenovo Cep Telefonu Servisimizde tüm Lenovo cihazlarınızın batarya değişimini yaptırabilirsiniz. Kullandığımız tüm bataryalar orijinal, garantili ve firma onaylıdır. Akıllı telefonlarda bataryanın mutlaka kaliteli bir şarj aleti ve uygun bir kablo ile şarj edilmesi gerekir. Aksi halde batarya zarar görebilir.

Teknik Servis Çalışma Sistemimiz

Teknik servisimize getirdiğiniz ya da Türkiye’nin dört bir yanından ücretsiz olarak kargo ile gönderdiğiniz Lenovo telefonlarınızı teknisyenlerimiz önce arıza tespitine alır. Ölçüm cihazlarıyla yapılan arıza tespitinin ardından servis programı hazırlanır. Daha sonra da tarafınıza arıza durumu ve ücreti konusunda bilgi verilir. Onaylamanız halinde onarıma başlanır. Kabul etmezseniz hiçbir ücret talep edilmeden cihazınız iade edilir. Tüm parça değişimlerinde cihaza tam uyumlu yedek parçalar tercih edilir. Telefonunuzu servisten aldıktan sonra ilk günkü performansıyla kullanabilirsiniz.

lenovo telefon2 min 300x145

Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

Lenovo telefon orijinal ekran değişimi
Lenovo telefon orijinal batarya değişimi
Lenovo telefon şarj soketi tamiri ve değişimi
Lenovo telefon mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Lenovo telefon açma kapama butonu değişimi
Lenovo telefon kamera tamiri ve değişimi
Lenovo telefon kasa değişimi
Lenovo telefon wifi tamiri ve değişimi

İlginizi Çekebilir

Lenovo P2 Teknik Servis
Lenovo P1 Teknik Servis
Lenovo K6 Note Teknik Servis
Lenovo K6 Teknik Servis
Lenovo K5 Plus Teknik Servis
Lenovo K5 Note Teknik Servis
Lenovo K5 Teknik Servis

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Mrb lenovo k6 note sıvı teması sonucu anakart ve ekran gitmiş miş yaparsanız kaça mal olur

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   25 Mart 2021 10:15

   Merhaba,

   Cihazınızı getirirseniz ücretsiz arıza tespiti yapalım, anakartın durumunu görüp ona göre fiyat verelim efendim.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?