Lenovo Orjinal Adaptör

 

lenovo adaptör 300x189Özel Lenovo servisimizden Lenovo orjinal adaptör temin edebilirsiniz. Lenovo’nun tüm modelleri için orjinal yedek parça bulunmaktadır. Diğer tüm markalarda olduğu gibi Lenovo laptoplarda da orjinal ürün kullanımı büyük önem taşımaktadır. Kalitesiz yan sanayi ürünü adaptörler, Lenovo cihazınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Bu sebeple mutlaka Lenovo orjinal adaptör ya da orjinale eşdeğer özelliklere sahip kaliteli bir adaptör kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tüm elektronik cihazlarda en önemli aksam batarya ve şarj kablosu ve şarj adaptörleridir. Orjinal veya Orijinal Lenovo kalitesinde olmayan batarya, adaptör ve şarj kabloları cihazların besleme devrelerine, cihipsetlerine ve diğer anakart bileşenlerine onarım yapılamayacak ve cihazınızı çöpe atacak kadar kalıcı zararlar verebilir.

Lenovo Orjinal Adaptör Kullanımı

Özellikle eşdeğer Lenovo notebook şarj adaptörlerinde karşılaşılan durum genellikle maliyetten kaçmak için düşük amperde üretilen şarj adaptörlerine yüksek amper etiketi yazılması şeklindedir. Örneğin 19V6.3A diye satılan bir adaptörde çoğu zaman gerçek 4 amper bile zor görülmektedir. Böyle olunca cihazın gereksinim duyduğu amperi karşılayamayan adaptör aşırı ısınmakta ve bir süre sonra da yanmaktadır. Yanarken çoğu zaman kısa devre olan adaptörler cihazlara yüksek voltaj geçirmekte, bu da cihazın anakartındaki bileşenlerin yanmasına neden olmaktadır. Özellikle orjinalinden daha hafif, etiketi olmayan, orjinalinden çok ucuza garantisiz olarak satılan ürünlerde bu sorunla sık karşılaşılmaktadır. Bunun için Orijinal olmayan ürün kullanıldığında da ürünün, servis tarafından onaylanmış, Lenovo orjinalleriyle birebir özellikleri taşıyan, garantili ve kaliteli olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Lenovo Ankara Servisi

Teknik servisimizde sadece arızalı Lenovo cihazların tamirini değil önleyici bakım çalışmalarını da yapıyoruz. Özellikle ısınan, yavaşlayan, performansı düşen Lenovo telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal temizlik ve bakım işlemlerini yapıyoruz. Böylece cihazınızın hem kullanım önrünü uzatıyor, performansını artırıyor hem de olası arızaları daha ortaya çıkmadan gideriyoruz. Kurulduğu 1997 yılından bu yana firmamız gerek kurumsal müşterilerine gerekse Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce son kullanıcı müşterisine çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli ve ekonomik çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?