Lenovo Orjinal Telefon Bataryası

 

Servisimizde Lenovo orjinal telefon bataryası değişimi yapılmaktadır.lenovo orjinal telefon bataryası 300x300 Lenovo akıllı telefonlar ve akıllı tabletleriniz ömrü dolan ya da çeşitli sebeplerle kullanılamaz hale gelen bataryalarını servisimizde Lenovo orjinal batarya ile değeştirebilirsiniz. Ankara  Lenovo teknik servisimizde yaptığımız Lenovo orjinal batarya değişimine garanti veriyoruz.

Piyasada  çok sayıda orijinal olmayan yan sanayi batarya bulunuyor. Lenovo cep telefonları ve tabletlerde özellikle uzun süreli kullanımlarda cihazlar çok ısınmaktadır. Isınan cihazlarda da başta batarya (pil) olmak üzere birçok arızalar çıkmaktadır. Isınan bir telefon veya tablet bataryayı da ısıtmakta, ısınan batarya da çelik veya aliminyumdan yapılmış kapalı bir tüp içinde bulunan lityum iyon pilin şişerek patlamasına neden olmaktadır.

Neden Orijinal Batarya?

Özellikle yeterli yalıtımı yapılmamış, basit ve ucuz malzemeden yapılmış orijinal olmayan Lenovo bataryalar  voltaj düzensizliği nedeniyle cihazınıza zarar vermektedir. Hem de patlayarak can güvenliğiniz için tehlike oluşturmaktadır. Bunun için özellikle Lenovo telefon ve tabletlerde orijinal veya orijinal kalitesinde Lenovo batarya kullanmak çok önemlidir.

Lenovo Orjinal Batarya

Özel Lenovo Servisimizden Lenovo orjinal batarya temin edebilirsiniz. Servisimizde Lenovo’nun tüm yedek parçaları bulunmaktadır. Laptop bilgisayarlarda orijinal batarya kullanımı büyük önem taşır.  Lenovo laptoplarınızda mutlaka orijinal pil kullanmanızı öneririz. Ömrünü tamamlayan ya da herhangi bir sebeple kullanılamaz hale gelen bataryalarınızı servisimizde yenisiyle değiştirebilirsiniz. Unutmayın ucuz diye aldığınız orijinal olmayan yan sanayi bataryalar cihazınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Piyasada orijinal bataryaların yanı sıya orijinaliyle aynı voltajı taşıyan ancak içindeki pil sayısı düşük olduğu için amperi düşük olan yan sanayi bataryalar da mevcuttur. Bazen de hücre sayısı ve amperi orjinaliyle aynı olduğu halde içerisinde kullanılan pil hücrelerinin kalitesiz olması bataryalarda voltaj düzensizliğine ve bataryanın çok kısa sürede bitmesine neden olmaktadır.

Lenovo Ankara Servisi

Teknik servisimizde sadece arızalı Lenovo cihazların tamirini değil önleyici bakım çalışmalarını da yapıyoruz. Özellikle ısınan, yavaşlayan, performansı düşen Lenovo telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal temizlik ve bakım işlemlerini yapıyoruz. Böylece cihazınızın hem kullanım önrünü uzatıyor, performansını artırıyor hem de olası arızaları daha ortaya çıkmadan gideriyoruz.

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?