Lenovo Orjinal Telefon Ekran Değişimi

Servisimizde Lenovo orjinal telefon ekran değişimi yapılmaktadır. lenovo telefon ekranı 300x220Lenovo ekran değişimlerinde Orijinal Lenovo ekranı kullanılmalıdır. Özellikle ucuz olduğu için tercih edilen ve Çin’de tamir görmüş ürünlerden toplanan ekranlar Lenovo tablet ve telefonlarda pek çok soruna neden olmaktadır. Çoğu zaman takılan ekran, çözünürlüğü desteklemediği halde sırf görüntü veriyor diye uyumlu olmayan cihazlara takılmakta bunun sonucunda da telefonda görüntü izlerken ve yüksek çözünürlüklü oyunlarda sorunlar çıkarmaktadır.

Tamir görmüş ürünler takıldığında da başlangıçta ucuza alınan ürün çok kısa bir süre sonra tekrar arıza vermektedir. Bu durumda kullanıcı tekrar tekrar servise gitmek ve her defasında yeniden para vermek zorunda kalmaktadır. Çünkü genellikle ucuza satılan onarım görmüş veya ikinci el ürünlere garanti verilmemektedir. Bunun için ekran değişimi yaptırırsanız telefonunuza Orijinal Lenovo ekranının takıldığından ve yaptırmış olduğunuz işlemin garantili olduğundan emin olun.

Lenovo Orjinal Batarya

Normal şartlarda orijinal Lenovo batarya da olsa yan sanayi de olsa bir batarya kimyasal ürün olduğu için kullanılmaya başladığı tarihten sonra her gün performansını kaybeder. İlk iki yıl fazla hissedilmese de (bu durum kullanım şekline göre değişir. Bazı durumlarda ilk yılda bile bariz performans kaybı olabilir) Lenovo orijinal notebook bataryalarında her geçen gün şarjda kullanma süresinin düştüğü görülür. Bu tip bir durumla karşılaştığınızda özel Ankara Lenovo Teknik Servisimizden Lenovo orjinal batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

Lenovo orjinal batarya değişimi ve Lenovo cihazlarınızla ilgili diğer tüm sorunlar için Lenovo teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz. Dilerseniz bize mail atabilirsiniz ya da canlı destek uygulamamızla bize ulaşabilirsiniz.

Lenovo Orjinal Adaptör

Özellikle eşdeğer Lenovo notebook şarj adaptörlerinde karşılaşılan durum genellikle maliyetten kaçmak için düşük amperde üretilen şarj adaptörlerine yüksek amper etiketi yazılması şeklindedir. Örneğin 19V6.3A diye satılan bir adaptörde çoğu zaman gerçek 4 amper bile zor görülmektedir. Böyle olunca cihazın gereksinim duyduğu amperi karşılayamayan adaptör aşırı ısınmakta ve bir süre sonra da yanmaktadır. Yanarken çoğu zaman kısa devre olan adaptörler cihazlara yüksek voltaj geçirmekte, bu da cihazın anakartındaki bileşenlerin yanmasına neden olmaktadır. Özellikle orjinalinden daha hafif, etiketi olmayan, orjinalinden çok ucuza garantisiz olarak satılan ürünlerde bu sorunla sık karşılaşılmaktadır. Bunun için Orijinal olmayan ürün kullanıldığında da ürünün, servis tarafından onaylanmış, Lenovo orjinalleriyle birebir özellikleri taşıyan, garantili ve kaliteli olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

4 Yorum. Yeni Yorum

 • Fiyatları ne kadardır Lenovo k6 note dış camı kırıldı da

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   26 Şubat 2019 16:25

   Merhaba Meryem Hanım,
   Web sitemiz üzerinden fiyat paylaşamamaktayız dilerseniz bizi 0312 435 40 40 numaralı telefondan arayarak veya talep formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.
   Lütfen bize soru sormaktan çekinmeyin.

   Yanıtla
 • Merhaba Lenovo P2 kullanıyorum ve telefonun camı kırıldı fakat dokunmatiğinde hiçbir sorun yok. Ankara’da yaşıyorum ve haftaiçi gelmeyi düşünüyorum. Ortalama ne kadar sürede yapılır ve ücretlendirmesi nasıl olur merak etmiştim. Ayrıca telefonu size teslim ettiğimde yedek bir telefon temin ediyor musunuz ona göre önlem almayı düşünüyorum, öğrenciyim ve ailemden ayrıyım yedek telefonum da yok maalesef. Bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar.

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   15 Nisan 2019 09:34

   Merhaba,
   Gerekli bilgi mail adresinize gönderildi. Lütfen gelen kutunuzu kontrol edin. Detaylı bilgi için 03124354040 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
   Lütfen bize soru sormaktan çekinmeyin.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?