Lenovo Tablet Ekran Değişimi

 

lenovo tablet degisimi 300x225Lenovo Ankara Teknik Servisimizde Lenovo tablet ekran değişimi yapılmaktadır. Tüm parça değişimlerini orjinal ürün kullanarak kaliteli işçilikle yapıyoruz. Tüm parça değişimlerine servis garantisi veriyoruz.

Tablet bilgisayarlarda en sık yaşanan sorun ekran kırılması ya da bozulması. Düşme, çarpma ve darbe alma gibi sebeplerle tabletlerin ekranları kırılabiliyor. Lenovo markalı tabletlerinizde meydana gelen ekran kırılması problemleri için Lenovo Ankara teknik servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Lenovo tablet ekran değişimi yaparken orjinal ürün kullanılması gerekir. Aksi halde pek çok sorun yaşanabilir. Lenovo tablet ekranları, LCD ya da LED sistemlerinden oluşuyor. Çok ince ve hassas şekilde üretilen ekranlar ve ekran üzerinde bulunan dokunmatik alan küçük bir darbe sonucu kırılabiliyor. Kırılan ya da çatlayan ekranları tamir etmek mümkün değil. Bu durumda Lenovo tablet ekran değişimi gerekiyor.

Tablet ekran değişimleri dikkat ve hassas işçilik gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka alanında deneyimli teknisyenler tarafından yapılmalı. Ekran değişimlerini güvenilir bir serviste yaptırmanızı öneririz. Lenovo tablet ekran değişimi için Lenovo Ankara teknik servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

Lenovo Telefon Ekran Değişimi

Lenovo telefon ekran değişimi, Lenovo Ankara Teknik Servisimizde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Lenovo telefon ekran değişimlerinde garanti veriyoruz. Lenovo cep telefonları son dönemde Türkiye’de daha çok tercih edilmeye başlandı. Yüksek performansları ve uzun pil ömürleriyle dikkat çeken Lenovo cihazlarının ekranlarında düşme, çarpma ve darbe alma gibi sebeplerle kırılma problemleri yaşanabiliyor.

Lenovo cep telefonlarında aşırı ısınma, uzun süre yüksek ısıya maruz kalma ve batarya şişmesi gibi durumlarda da erkan kırılması problemleri yaşanabiliyor. Lenovo Ankara teknik servisi olarak Lenovo telefon ekran değişimlerini hızlı, pratik ve yüksek kaliteli işçilikle yapıyoruz.

Cep telefonlarının ekranları ön cam ve iç ekran olarak iki parça halinde üretiliyor. Ön camın çatlaması halinde iç ekrana zarar gelmese bile dokunmatik alanda arızalar meydana gelebiliyor. Ya da ekranda siyah veya mor lekelenme problemleri oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda Lenovo telefon ekran değişimi gerekiyor. Hem laptop hem de cep telefonları için Lenovo telefon ekran değişiminin güvenilir bir serviste, ve Lenovo konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılması öneriliyor.

Lenovo ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için hafızadaki bilgiler silinmez, kaybolmaz. Ekranı değiştirilen Lenovo cihazınızın performansında da herhangi kayıp yaşanmaz. Lenovo Ankara teknik servisimizde, Lenovo telefon ekran değişimi uzman teknik ekibimiz tarafından kaliteli ekipmanlar kullanılarak orijinal parçalarla yapılmaktadır. Ekonomik fiyatlarla yaptığımız parça değişimlerine garanti veriyoruz.

5 Yorum. Yeni Yorum

 • Olcay Yargıcı
  17 Kasım 2020 00:28

  Lenovo tablet ekran çatladı 7inc ekran 3 tane çok ince çizikler oluştu. Adres bilginizi ve fiyat bilgisi alabilir miyim gelsem aynı gün teslim alabilir miyin

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   19 Kasım 2020 18:26

   Merhaba, servisimiz de lenovo tablet ekran değişimi yapılmaktadır. Adresimiz Mithatpaşa Cad. No: 28/B Kızılay Ankara. Fiyat bilgisi verebilmemiz için tam olarak model adı ve kodunu bilmemiz gerekir. 0312 435 40 40 nolu telefonu arayıp model kodunu söylerseniz fiyat bilgisi verebiliriz.

   Yanıtla
  • Teknik Servis
   19 Kasım 2020 18:39

   Merhaba, servisimizde Lenovo tablet ekran değişimi yapılmaktadır. Fiyat bilgisi verebilmemiz için model adı ve koduna ihtiyacımız var. 0312 435 40 40 nolu telefonu arayıp model kodunu söylerseniz fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

   Yanıtla
 • Lenoca tab m10 ekran değişimi fiyatlarını öğrenebilirmiyim

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   25 Ocak 2024 18:34

   Merhaba, Lenovo Tab m10 ekran değişimi güncel fiyatlarını 0850 809 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz efendim.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?