Lenovo Telefon Ekran Değişimi

 

lenovo telefon tamiri 300x169Lenovo telefon ekran değişimi, Lenovo Ankara Teknik Servisimizde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Lenovo telefon ekran değişimlerinde garanti veriyoruz. Lenovo cep telefonları son dönemde Türkiye’de daha çok tercih edilmeye başlandı. Yüksek performansları ve uzun pil ömürleriyle dikkat çeken Lenovo cihazlarının ekranlarında düşme, çarpma ve darbe alma gibi sebeplerle kırılma problemleri yaşanabiliyor.

Lenovo cep telefonlarında aşırı ısınma, uzun süre yüksek ısıya maruz kalma ve batarya şişmesi gibi durumlarda da erkan kırılması problemleri yaşanabiliyor. Lenovo Ankara teknik servisi olarak ekran değişimlerini hızlı, pratik ve yüksek kaliteli işçilikle yapıyoruz.

Cep telefonlarının ekranları ön cam ve iç ekran olarak iki parça halinde üretiliyor. Ön camın çatlaması halinde iç ekrana zarar gelmese bile dokunmatik alanda arızalar meydana gelebiliyor. Ya da ekranda siyah veya mor lekelenme problemleri oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda Lenovo telefon ekran değişimi gerekiyor. Hem laptop hem de cep telefonları için Lenovo telefon ekran değişiminin güvenilir bir serviste, ve Lenovo konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılması öneriliyor.

Lenovo Telefon Ekran Değişimi

Lenovo ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için hafızadaki bilgiler silinmez, kaybolmaz. Ekranı değiştirilen Lenovo cihazınızın performansında da herhangi kayıp yaşanmaz. Lenovo Ankara teknik servisimizde, ekran değişimleri uzman teknik ekibimiz tarafından kaliteli ekipmanlar kullanılarak orijinal parçalarla yapılmaktadır. Ekonomik fiyatlarla yaptığımız parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Ekran değişiminde iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan kaliteli orijinal ürün kullanıyoruz. Ekran değişiminin ardından Lenovo cihazınızın görüntü ve ekran kalitesi ilk günkü haline döner. Dokunmatik hassasiyeti, dokunmatik hızı, parlaklık ve çözünürlük kalitesinde de herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Lenovo Tablet Ekran Değişimi

Lenovo Ankara Teknik Servisimizde Lenovo tablet ekran değişimi yapılmaktadır. Tüm parça değişimlerini orjinal ürün kullanarak kaliteli işçilikle yapıyoruz. Tüm parça değişimlerine servis garantisi veriyoruz. Tablet bilgisayarlarda en sık yaşanan sorun ekran kırılması ya da bozulması. Düşme, çarpma ve darbe alma gibi sebeplerle tabletlerin ekranları kırılabiliyor. Lenovo markalı tabletlerinizde meydana gelen ekran kırılması problemleri için Lenovo Ankara teknik servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?