Bitlis Meizu Servisi

 

meizu servisi min 300x159Meizu akıllı telefon modelleri için teknik servis ve parça değişim hizmeti veriyoruz. Bitlis Meizu Servisi (özel servis), tecrübeli ekibiyle cihazlarınızda meydana gelen tüm sorunlara hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor. Meizu ekran değişimi ve Meizu batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine servis garantisi veriyoruz. Meizu Teknik Servisimiz Ankara’da bulunuyor. Ancak kargoyla Türkiye’nin her yanından bize Meizu cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Onarım ücretleri ve merak ettiğiniz tüm konularla ilgili 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Çinli teknoloji devlerinden Meizu’nun kuruluş ve yükseliş hikayesi oldukça etkileyici. Şirket, 1976 doğumlu Jack Wong tarafından 2003 yılında kuruldu. Jack Wong, 16 yaşında liseden atılınca bir iskelede bekçilik yapmaya başladı. Daha sonra elektronik şirketlerinin bulunduğu Shenzen’e taşındı. Burada pek çok firmada çalıştı ve sektörü öğrendi. 2003 yılında Meizu adını verdiği şirketini kurarak mp3 çalar üretimine başladı. Kısa süre büyük başarı yakalayan firma, 2007 yılından itibaren akıllı telefon üretimine başladı. Önce Çin pazarında yükselen Meizu daha sonra uluslar arası pazarlara girdi. Dünya akıllı telefon satışlarında ilk 10 markadan biri haline gelen Meizu, Türkiye’de de yaygınlaşmaya başladı. Ancak Türkiye’nin her yerinde Meizu konusunda uzman bir teknik servis bulmak zor.

İşte bu noktada Ankara’da faaliyet gösteren Bimar Bilgisayar bünyesindeki Özel Meizu Teknik Servisi büyük bir boşluğu dolduruyor. Ücretsiz kargo hizmetiyle sınırları ortadan kaldırıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bozulan Meizu cihazlarınızın onarım ve parça değişimini yapıyoruz.

Bitlis Meizu Servisi olarak yaptığımız hizmetlerden bazıları şöyle: Meizu ekran değişimi, Meizu batarya değişimi, Meizu mikrofon ve ahize sorunları, Meizu şarj soketi ve şarj bordu değişimi, Meizu şebeke çekmiyor arızası, Meizu anakart ve işlemci arızaları, Meizu kasa ve kapak değişimleri, Meizu sıvı teması onarımı, Meizu yazılım güncelleme. Bitlis Meizu Servisimizde orijinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz. Onarım ve parça değişimi gibi tüm işlemleri, uluslar arası standartlara uygun ve firma onaylı cihazlarla yapıyoruz.

Bitlis Meizu Servisi Cihaz Gönderimi

Bimar Bilgisayar olarak Ankara’nın en eski ve köklü cep telefonu bilgisayar teknik servislerinden biriyiz. Bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce cihazın onarımını yaptık. Hangi şehir ve ilçede olursanız olun Meizu telefonlarınızı Bitlis Meizu Servisi’ne kargoyla gönderebilirsiniz. Cihazlarınızı bize kargoyla gönderirken yolda zarar görmemesi için ürünü uygun bir ambalaj malzemesiyle dikkatli şekilde sarmanızı ve dayanıklı bir kutuya koymanızı öneririz. Telefon, tablet ve bilgisayarlarınızı mutlaka kapalı konuma getirin. Kutunun içine arıza hakkında kısa bir not bırakmayı, cihazınızın varsa şifresini ve adres-telefon gibi iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın.

EFT ve Havale ile Ödeme

Kargo bize ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz cihazınızın servis kaydını açar. Ardından cihazınız arıza tespiti için servise alınır. Görevlilerimiz daha sonra sizi arayarak arıza ve maliyeti hakkında bilgi verir. Onaylamanız halinde onarıma başlanır. Testlerden geçirilen telefonlarınız hazır hale getirilir. Tamir ücretini firmamızın banka hesaplarına EFT ya da havale yoluyla yatırabilirsiniz. Ücret yatırıldıktan sonra cihazınızı ücretsiz kargoyla size ulaştırırız. Bitlis Meizu Servisi olarak en büyük ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Hizmet Verilen Meizu Modelleri

Meizu 16th, Meizu 16s, Meizu 16Xs, Meizu MX6, Meizu 16X, Meizu X8, Meizu 16th, Meizu 16s, Meizu 16Xs, Meizu MX6, Meizu 16X, Meizu X8, Meizu V8,Meizu V8 pro, Meizu 16 Plus, Meizu 16, Meizu 15 Plus, Meizu 15, Meizu M6T, Meizu M5 Note, Meizu U10, Meizu M6 Note, Meizu M6s, Meizu M5S, Meizu M6, Meizu Pro 7 Plus, Meizu Pro 7, Meizu U20, Meizu M5, Meizu Pro 6, Meizu PRO 5, Meizu M3, Meizu m2, Meizu MX5, Meizu MX4 Pro, Meizu MX4, Meizu Note 9, Meizu Note 5, Meizu Note 8, Meizu M3 Note, Meizu M2 Note, Meizu M1 Note.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?