meizu logo

Meizu Teknik Servis Ankara

meizu telefon tamiri 300x200Meizu akıllı telefonunuz için teknik servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Meizu Teknik Servis Ankara (özel servis) olarak Meizu akıllı telefonları için her türlü tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. Ekran değişimi, batarya değişimi, anakart değişimi, şarj soketi değişimi, ahize değişimi, mikrofon değişimi, açma kapama bütonu değişimlerini garantili şekilde yapıyoruz. Servisimizde orijinal yedek parçalarla ve alanında uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz.

Meizu teknik servis Ankara (özel servis) olarak Meizu cep telefonlarının ve tablet bilgisayarların her türlü tamir ve bakımını deneyimli teknisyenlerimizle yapmaktayız. Cihazlarınızın parça değişimi ve yazılımla ilgili problemlerini hızlı ve güvenilir şekilde çözüyoruz. Meizu cep telefonlarınızda ve tablet bilgisayarlarınızda meydana gelen yazılım ya da donanım kaynaklı sorunlarda size hem danışmanlık hem de teknik servis hizmeti sunuyoruz. Orijinal yedek parçalarla en kısa sürede
çözüm üretiyoruz.

Meizu Telefon Teknik Servis

Meizu Ankara teknik servisinde tüm Meizu modellerinin ekran değişimi, şarj soketi değişimi, hoparlör değişimi, ahize değişimi, ön ve arka kamera değişimi ve mp3 jack değişimi yapmaktayız. Ayrıca açma-kapama tuşu değişimi ile yazılımla ilgili problemlerine de çözüm sunmaktayız.

Meizu teknik servis Ankara ekibi olarak uzman teknisyenlerimiz size en iyi, en kalıcı ve en ekonomik çözümleri sunar. Ankara’nın en eski ve en köklü teknik servislerinden biriyiz. Müşteri memnuniyeti ve maksimum kalite
prensiplerinden ödün vermeden çalışıyoruz. Cihazlarınızın tamir, değişim ve bakım hizmetlerini, teknik birimimizde laboratuvar koşullarında yürütüyoruz.

Kafanızdaki diğer tüm sorular için Meizu teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 numaralı telefonunu arayabilir veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Meizu Modelleri
Meizu MX6
Meizu MX5
Meizu MX4
Meizu MX4 Pro
Meizu M2 Note
Meizu M1 Note
Meizu Pro 6
Meizu M3 Note
Meizu Pro 5
Meizu MX 4-core
Meizu M1 Metal
Meizu M1

İlgili Yazılar

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?