Meizu 16 Teknik Servis

meizu 16 min 300x200Meizu 16 telefonunuz bozuldu ya da kırıldı mı? Meizu 16 teknik servis mi arıyorsunuz?

Meizu 16 teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yapılan ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Meizu 16 ve Meizu 16th telefonlar için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Meizu teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Meizu akıllı telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Meizu 16 ekran değişimi nasıl yapılır?

Meizu 16 teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Cihazınızın görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde herhangi bir problem yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Meizu 16 ve Meizu 16th telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Meizu ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?Meizu 16 ekran değişimi ve Meizu 16 batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Meizu teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Meizu 16 tamir fiyatı ve teknik servis çalışma sistemimiz nasıl?

Meizu teknik servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize bıraktığınız ya da anlaşmalı kargo şirketleriyle gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Meizu akıllı telefonlarda en sık görülen arıza ve sorunlar neler?

Ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke var, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, hoparlörden ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, hafıza kartını okumuyor.

meizu 16 1 min 300x169

Meizu 16 ve Meizu 16th teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler neler?

  • Meizu 16 orijinal ekran değişimi
  • Meizu 16 orijinal batarya (pil) değişimi
  • Meizu 16 şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Meizu 16 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Meizu 16 açma kapama butonu değişimi
  • Meizu 16 kamera tamiri ve değişimi
  • Meizu 16 kasa değişimi
  • Meizu 16 wifi tamiri ve değişimi

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?