Meizu M5 Note Teknik Servis

 

meizu 5m one minMeizu M5 Note telefonunuz bozuldu ya da kırıldı mı? Meizu M5 Note teknik servis mi arıyorsunuz?

Meizu teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yapılan ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Meizu M5S ve Meizu M5 Note telefonlar için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Meizu M5 Note teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Meizu akıllı telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Meizu ekran değişimi nasıl yapılır?

Meizu teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Cihazınızın görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde herhangi bir problem yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Meizu M5, Meizu M5s ve Meizu M5 Note telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Meizu ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?Meizu M5 Note ekran değişimi ve Meizu batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Meizu teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Meizu tamir fiyatı teknik servis çalışma sistemimiz nasıl?

Meizu teknik servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize bıraktığınız ya da anlaşmalı kargo şirketleriyle gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Meizu akıllı telefonlarda en sık görülen arıza ve sorunlar neler?

Ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke var, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, hoparlörden ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, hafıza kartını okumuyor.

meizu m5 1 min 300x132

Meizu M5S ve Meizu M5 Note teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler neler?

  • Meizu M5 orijinal ekran değişimi
  • Meizu M5 orijinal batarya değişimi
  • Meizu M5 şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Meizu M5 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Meizu M5 açma kapama butonu değişimi
  • Meizu M5 kamera tamiri ve değişimi
  • Meizu M5 kasa değişimi
  • Meizu M5 wifi tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?