meizu note min 300x215Meizu Note telefonunuz bozuldu ya da kırıldı mı? Meizu teknik servis mi arıyorsunuz?

Meizu teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yapılan ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Meizu Note 7, Meizu Note 8 ve Meizu Note 9 telefonlar için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Meizu teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Meizu akıllı telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Meizu ekran değişimi nasıl yapılır?

Meizu teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Cihazınızın görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde herhangi bir problem yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Meizu Note 8 telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Meizu ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Meizu Note ekran değişimi ve Meizu Note batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Meizu teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Meizu Note tamir fiyatı ve çalışma sistemimiz nasıl?

Meizu teknik servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize bıraktığınız ya da anlaşmalı kargo şirketleriyle gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Meizu Note akıllı telefonlarda en sık görülen arıza ve sorunlar neler?

Ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke var, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, hoparlörden ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, hafıza kartını okumuyor.

Meizu Note teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler neler?

Meizu Note orijinal ekran değişimi
Meizu Note orijinal batarya değişimi
Meizu Note şarj soketi tamiri ve değişimi
Meizu Note mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Meizu Note açma kapama butonu değişimi
Meizu Note kamera tamiri ve değişimi
Meizu Note kasa değişimi
Meizu Note wifi tamiri ve değişimi

4 Yorum. Yeni Yorum

 • Meizu 16TH telefonumun ekranı kırıldı. Bunu orijinali le değiştirmek istiyorum. Fiyat bilgisi, servis süresi nedir. ? Değişimi sizin yapmanızdan dolayı garantim bozulur mu.?

  Cevapla
  • Teknik Servis
   21 Kasım 2020 11:01

   Meizu 16TH ekran değişimi için fiyat ve süre bilgisini 0312 435 40 40 nolu telefondan alabilirsiniz. Telefonunuzun garantisinin devam etmesi için ekran değişimini yetkili serviste yaptırmanız gerekir. Yetkili servis harici yerlerde cihazın açılması halinde garanti haklarınız kaybolur.

   Cevapla
 • Yunus turgut
  5 Aralık 2020 22:57

  Meızu note 8 cihazım ekranı kırıldı ve şarj çok çabuk bitmeye başladı. Fiyat bilgisi ve servis süresi nedir ?

  Cevapla
  • Teknik Servis
   9 Aralık 2020 18:45

   Merhaba, servisimizde Meizu note 8 ekran değişimi yapılmaktadır. Güncel fiyat ve süre bilgisini 0312 435 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?