Ankara Notebook Servisi

Ankara’da güvenilir bir notebook servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara Notebook Servisi olarak başkentin en eski ve köklü teknik servislerinden Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteriyoruz. Tüm notebook ve laptop marka ve modellerine hizmet veriyoruz. Servisimizde notebook tamir, bakım, onarım ve tüm parça değişim işlemleri orijinal ve garantili parçalarla yapılmaktadır.

ideapad one min 300x300Ekran kartı ve anakart sorunları, ekran kartı chipset değişimi, LCD ekran değişimi, kasa menteşe tamiri, fan bakımı, termal macun değişimi ve pil batarya değişimi gibi tüm işlemleri yapıyoruz. Ayrıca format, BİOS yazılımı ve veri kurtarma hizmeti de veriyoruz. Ankara Laptop Notebook Teknik Servisi’ne 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Laptop ve notebooklar, diğer elektronik cihazlara göre daha sık teknik desteğe ihtiyaç duymaktadır. Yazılım ve donanım kaynaklı arızaların yanı sıra bozulmasa bile cihazlara 6 ayda bir fan bakımı ve termal macun değişimi yapılması gerekir. Bu sebeple notebook sahipleri, cihazlarını güvenle teslim edebilecekleri, teknik konularda her an bilgi alabilecekleri bir servise gereksinim duyar.

Servisimizde sadece tek bir markaya değil tüm marka ve modellere hizmet veriyoruz. Çok tanınmış laptop markalarının yanı sıra son yıllarda piyasada yer almaya başlayan diğer marka ve modellere de teknik destek veriyoruz. Deneyimli teknik ekibimiz laptop tamir bakım ve parça değişimlerini uluslar arası standartlara uygun çok gelişmiş cihaz ve ekipmanlarla yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?