Notebook Adaptör Kablo Değişimi

 

adaptor kablo3 min 300x200Servisimizde her marka ve model notebook adaptör kablo değişimi yapıyoruz. Kutu kısmı çalışan ancak kablosunda ya da kablo ucunda temassızlık ya da kopukluk olan adaptörlerinizi kablo değişimiyle hayata döndürüyoruz. Böylece çok daha düşük bir maliyetle yeni adaptör masrafından kurtarıyoruz. Apple MacBook, Asus, Lenovo, Acer, HP, Dell, MSI, Casper, Samsung, Toshiba  gibi tüm marka laptop ve notebook cihazlar için hizmet sunuyoruz.

Notebook bataryaları, farklı volt ve amper değerlerine sahip adaptörlerle şarj ediliyor. Ya da bataryasız kullanım için de laptop ve notebook cihazlarda adaptör gerekiyor. Bilgisayar ve adaptörlerimizi sürekli yanımızda taşıdığımız ve tıkıştırarak çantaya koyduğumuz için zamanla kablo kısımları aşınıyor. Üzerine ağır bir cisim düşmesi, sıkışma ya da ezilme gibi sebeplerle de adaptör kabloları zarar görüp kullanılmaz hale geliyor.

YENİ ADAPTÖR ALMAYA GEREK YOK!

Peki bu durumda ne yapacağız? Gidip dünyanın parasını verip yeni adaptör almaya gerek yok. Kutu kısmı sağlam olan adaptörlerin temassızlık yapan ya da kopuk olan kablolarını değiştiriyoruz. Orijinal adaptörün yaklaşık 5’te biri fiyatına sorunu çözüyoruz. Özellikle Apple MacBook cihazlarda kullanılan T tipi ya da L tipi Magsafe adaptörlerde kablo sorunları sık yaşanıyor. Bu cihazların orijinal Magsafe adaptörleri çok pahalıya satılıyor. MacBook Magsafe adaptörlerde hem T tipi hem de L tipi kablo değişimlerini başarıyla yapıyoruz.

Acer, Asus, Dell, Toshiba, Hp ve Samsung gibi markalarda kullanılan çeşitli kalınlıktaki yuvarlak uçlu adaptör kablolarını da değiştiriyoruz. Sadece Lenovo’lardaki bazı USB girişli kablolar ile TYPE-C soketli adaptörlerde kablo değişimi yapılamıyor. Bu cihazlar için yeni adaptör almak gerekiyor.

1 SAATTE NOTEBOOK ADAPTÖR KABLO DEĞİŞİMİ

Ankara Kızılay’da bulunan Bimar Teknik Servisimizde adaptör kablo değişimlerini yaklaşık 1 saat içinde başarıyla yapıyoruz. Test ederek doğru volt ve amper  verdiğinden emin olduğunuz adaptörleri kısa sürede teslim ediyoruz. Kablosu zarar gören adaptörlerinizi atmayın servisimize getirin. Notebook adaptörlerinizi kısa sürede onararak hayata döndürelim. Bize 0312 435 40 40 nolu telefondan mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Ankara dışında bulunan müşterilerimize de kargo yoluyla hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından arızalı adaptörlerinizi bize kablo değişimi için kargoyla gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?