Notebook Adaptörü

 

notebook adaptörü1 300x120

Notebook ve laptop adaptörlerinin sık kullanıldıkları için arızalanma riski yüksektir. Özellikle soket girişleri ve priz uçlarında aşınma, temassızlık ve kopma problemleri sık sık yaşanır. Bozulan ya da kaybolan adaptörlerinin yerine yeni adaptör ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Ankara Notebook Servisimizde tüm notebook marka ve modellerinin orijinal ve muadil adaptörleri (şarj cihazı) bulunmaktadır. Notebook adaptörü fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için 0312 435 40 40 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Notebook ve laptoplar için standart bir adaptör tipi yoktur. Marka ve modele göre adaptörler değişir. İlettiği elektrik akımını gösteren Volt, Watt ve Amper değerlerine göre adaptörler değişir. Ayrıca şarj soket girişlerine göre da adaptörler farklıdır. Bilgisayarınızı adaptör alırken öncelikle cihazınızın alt bölümündeki etikette belirtilen DC Input (Giriş) Volt ve Amper değerlerine bakmanız gerekir. Bu bilgiler adaptör kutusunun üzerinde de yazar.

notebook adaptörü2 300x300Orijinal Notebook Adaptörü

Ankara Notebook Servisi olarak bilgisayarlarınızda orijinal adaptör (şarj cihazı) kullanmanızı öneririz. Orijinal adaptör kullanımı, hem bilgisayarınızın hem de bataryasının zarar görmemesi hem de güvenliğiniz açısından büyük önem taşır. Ancak orijinalinin bulunamaması ya da maddi sebeplerle muadil adaptör kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda ise daha kaliteli ve standartlara uygun bir muadil adaptör almanız gerekir.

Ankara Notebook Servisimizde hem orijinal hem de firma onaylı, uluslar arası standartlara uygun muadil notebook adaptörleri bulunmaktadır. Adaptör almaya giderken eski adaptörünüzü de yanınızda getirmeniz işinizi kolaylaştırır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?