Notebook Anakart Onarımı

notebook anakart onarımı1 300x150

Ankara Notebook Servisimizde, tüm laptop marka ve modellerinin anakart tamir ve onarımları yapılmaktadır. Notebook anakart onarımlarına 3 ay işçilik garantisi veriyoruz. Servisimizde notebook anakart onarımı süresi 1-2 gün sürmektedir. Cihazınızı en kısa sürede en iyi şekilde yaparak teslim ediyoruz.

Bilgisayarlarda neredeyse tüm sistem anakart üzerinden yürür. Peki anakart neden zarar görür? Bunun pek çok sebebi var: Düşme, darbe alma, güç besleme ünitesindeki sorunlar, sıvı teması, şarj sorunları, entegrelerde meydana gelen kısa devreler vs.

Anakart Neden Arızalanır?

Cihazınız birden donuyorsa, kilitleniyorsa, ekranda kaymalar oluşuyorsa ve farklı bir çalışma sesi geliyorsa anakart arızası yaşadığınız anlamına gelir. Anakart arızaları ihmale gelmez. Geç kalınması halinde anakart onarılamayacak kadar zarar görebilir. Bu durumda tek çözüm anakart değişimidir. Ancak anakart değişimi hem zor hem de yüksek maliyetlidir.

notebook anakart onarımı2 300x200Güvenilir Ellere Emanet Edin!

Bilgisayar anakartları, yüzlerce minik devre, entegre ve chipten oluşmaktadır. Karmaşık bu parçalar çok hassas bir şekilde birbirine bağlanmış durumdadır. Bu sebeple notebook anakart onarımının mutlaka güvenilir bir serviste, uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekir. Servisimizde önceliğimiz mevcut anakartınızın onarılmasıdır. Bunun için elimizden geleni yaparız.

Bazı servislerde ise anakart onarımı yerine doğrudan anakart değişimi önerilir. Bu durum müşteriye yüklü bir maliyet çıkarır. Oysa arızalı anakartların önemli bölümü onarılıp yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir.

Notebook Anakart Onarımı Fiyatı

Notebook anakart tamir ve onarımının sabit bir fiyatı olmaz. Fiyatlandırma için mutlaka cihazı görüp arıza tespiti yapmamız gerekir. Arıza tespiti için ücret almıyoruz. Getirilen arızalı cihazları inceleyen teknisyenlerimiz, yapılacak işlemler ve maliyeti konusunda bir rapor hazırlar. Müşteri temsilcilerimiz daha sonra cihaz sahibini arayarak maliyeti bildirir. Müşterinin onaylaması halinde derhal işleme başlanır. Notebook anakart onarımı hakkında daha detaylı bilgi için servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?