Notebook Ekran Değişimi

notebook ekran degisimi 300x144Notebook ve laptoplarda en sık yaşanan sorunlardan biri de ekran kırılması ya da çatlamasıdır. Kırılan, çatlayan ya da herhangi bir sebeple kullanılamaz hale gelen cihazlarınızı Notebook ekran değişimi yaptırarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ankara Notebook Servisimizde tüm marka ve modellerin orijinal parçalarla ekran değişimi yapılmaktadır.

Notebook ekranları, çok ince ve hassas oldukları için düşme, çarpma ve üzerine basma gibi sebeplerle kırılabiliyor. Sıvı teması sebebiyle de bilgisayar ekranları zarar görebiliyor. Laptopunuzun ekranı kırıldı ya da bozulduysa endişe etmeyin. Servisimize getirin yarım saatte ekran değişimi yapıp teslim edelim. Marka ve model fark etmez. Tüm markalara hizmet veriyoruz.

Orijinal Notebook Ekran Değişimi

Ankara Notebook Servisi olarak ekran değişimlerinde oriijinal ve firma onaylı ve yüzde 100 uyumlu ürün kullanıyoruz. Değişimi yaptığımız ekranlara servis garantisi veriyoruz. Cihazlarınızı temiz ve sorunsuz işçilikle yapıp ilk günkü görüntü kalitesine sahip biçimde size teslim ediyoruz. Ekran değişimi sırasında bilgisayarınıza format atılmadığı için herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.

Notebook Ekran Özellikleri

Piyasada onlarca farklı notebook laptop markası bulunuyor. Notebook ekran paneli üreten firma sayısı ise çok az. Farklı marka laptoplarda aslında aynı fabrikada üretilen ekran panelleri kullanılıyor. Notebook ekranları, boyutu, HD, Full HD, Ultra HD, LED ya da slim LED olmasına göre değişiyor. Ayrıca soket PIN sayısı da notebook ekranlarının ayırt edici özellikleri arasında yer alıyor.

notebook ekran degisimi1 300x199Notebook Ekran Değişim Fiyatı

Notebook ekran değişim fiyatı, marka, model, boyut (inç), çözünürlük (HD, Full HD, Ultra HD) ve ekran tipine (LCD, LED, Slim LED vb.) göre değişmektedir. Ekran değişim fiyatlarını Ankara Notebook Servisi’nin 0312 435 40 40 nolu telefonundan ya da internet sitemizdeki canlı destek hattından öğrenebilirsiniz. Ankara’nın yanı sıra Türkiye’nin her yanından biza anlaşmalı kargo şirketimizle tamir, bakım, onarım için bize cihaz gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?