Notebook Şarj Girişi Tamiri

notebook şarj girişi tamiri2 300x125

Notebook ve laptoplarda sürekli tak çıkar işlemi sebebiyle şarj soketi arızalarına sık rastlanır. Notebook şarj soketi deforme olunca cihaz elektrik almaz. Bu sebeple cihazı çalıştırmak mümkün olmaz, bataryası da şarj olmaz. Ankara Notebook Servisimizde tüm marka ve modeller için notebook şarj girişi tamiri yapıyoruz. Tamir mümkün değilse notebook şarj soketi değişimi yapılıyor.

Bilgisayarınız şarj olmuyorsa, güç bildirim ışığı yanmıyorsa, elektrik gelmiyorsa öncelikle adaptör ve priz kontrol edilir. Bunlarda bir sorun yoksa muhtemelen şarj soketi arızalanmıştır. Bu durumda soketin onarımı ya da olmuyorsa değiştirilmesi gerekir. Notebook şarj soketi onarımı ve değişimi evde yapılabilecek bir işlem değildir. Bunun için profesyonel bir destek almanız gerekir. Bimar Bilgisayar olarak tüm bilgisayar marka ve modellerine hizmet veriyoruz.

Servisimizde tüm farklı bilgisayar marka ve modellerinin şarj soketleri bulunmaktadır. Önceliğimiz mevcut soketin onarımı. Ancak onarım sonuç vermeyecekse soket değişimi yapılır. Uzman teknisyenlerimiz tarafından orijinal yedek parça kullanılarak soket değişimi yaptığımız cihazlarınızı ilk günkü performansıyla teslim ederiz. Soket değişimi için getirilen notebooklara fan bakımı ve termal macun değişimlerini hediye olarak yapıyoruz.

notebook şarj girişi tamiri1 300x169Notebook Şarj Girişi Tamiri Fiyatı

Notebook Soket Değişimi fiyatı, marka ve modele göre değişmektedir. Ancak şunu söyleyebiliriz soket değişimi, diğer onarım ve parça değişimlerine göre daha ucuzdur. Soket değişim fiyatlarını servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonundan öğrenebilirsiniz. Bimar Bilgisayar bünyesindeki Ankara Notebook Servisimize Türkiye’nin her yanından anlaşmalı kargo şirketimizde cihaz gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?