oneplus logo

OnePlus Teknik Servis

oneplus telefon tamiri 300x283Kırılan ya da arızalanan OnePlus telefonunuz için teknik servis arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ankara OnePlus Teknik Servisi (özel servis) olarak tüm OnePlus cep telefonları için parça değişimi ve bakım hizmeti veriyoruz. OnePlus ekran değişimi, OnePlus batarya değişimi, OnePlus anakart değişimi, OnePlus şarj soketi değişimi, açma kapama butonu değişimi, ahize değişimi, mikrofon değişimi ve hoparlör değişimi başta olmak üzere arızalanan tüm parçaların tamir ve değişimlerini yapıyoruz.

OnePlus Teknik Servis Ankara

OnePlus Ankara Teknik Servisi ekibi, alanında uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Ankara’nın en eski ve köklü bilgisisayar ve teknik servis şirketlerinden Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren OnePlus Ankara Teknik Servisi olarak değişimlerde OnePlus orijinal yedek parça kullanmaktayız.

Tamir ve bakımını yaptığımız OnePlus akıllı telefonları ile değişim yaptığımız parçalar için garanti veriyoruz.
OnePlus cep telefonları konusunda yaşadığınız her türlü donanımsal ve yazılımsal problemle ilgili OnePlus Ankara Teknik Servisi uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Modeli ne olursa olsun OnePlus ekran değişiminden batarya değişimine, anakart değişiminden yazılım güncellemelerine kadar her konuda uzman teknisyenlerimizle kaliteli hizmet sunmaktayız.

OnePlus Ekran Değişimi

Çeşitli sebeplerle ekranı kırılan, bataryası kullanılamaz hale gelen ya da suya düşen OnePlus akıllı telefonlarınızı OnePlus Ankara Teknik Servisi olarak ilk günkü performanına kavuşturuyoruz. İhtiyaç duyulan OnePlus orijinal yedek parçalarını sizin için en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla temin ediyoruz. Parça değişimleri, laboratuvar ortamındaki servisimizde uzman teknik ekibimiz tarafından yüksek kaliteli işçilikle yapılmaktadır.

OnePlus telefonlarınızda meydana gelen problemler için ya da kafanızdaki diğer tüm sorular için OnePlus Teknik Servis Ankara’nın 0312 435 40 40 numaralı telefonunu istediğiniz zaman arayabilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz OnePlus Modelleri:

OnePlus 7
OnePlus 6
OnePlus 5
OnePlus 3T
OnePlus 3
OnePlus 2

– OnePlus One

İlgili Yazılar

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?