OnePlus 6 Teknik Servis

 

oneplus 6 min 300x225OnePlus 6 telefonunuz bozuldu ya da kırıldı mı? OnePlus teknik servis mi arıyorsunuz?

OnePlus 6 teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Servisimizde yapılan ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. OnePlus 6 ve OnePlus 6T telefonlar için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

OnePlus teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. OnePlus akıllı telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

OnePlus 6 ekran değişimi nasıl yapılır?

OnePlus 6 teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Cihazınızın görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde herhangi bir problem yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için OnePlus 6 ve OnePlus 6T telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

OnePlus 6 ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

OnePlus 6 ekran değişimi ve OnePlus 6 batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. OnePlus 6 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

OnePlus teknik servis çalışma sistemimiz nasıl?

OnePlus teknik servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize bıraktığınız ya da anlaşmalı kargo şirketleriyle gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve tamir fiyatı belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

OnePlus 6 akıllı telefonlarda en sık görülen arıza ve sorunlar neler?

Ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke var, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, hoparlörden ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, hafıza kartını okumuyor.

OnePlus 6 teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler
  • OnePlus 6 orijinal ekran değişimi
  • OnePlus 6 orijinal batarya (pil) değişimi
  • OnePlus 6 şarj soketi tamiri ve değişimi
  • OnePlus 6 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • OnePlus 6 açma kapama butonu değişimi
  • OnePlus 6 kamera tamiri ve değişimi
  • OnePlus 6 kasa değişimi
  • OnePlus 6 wifi tamiri ve değişimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?