oppo logo

OPPO Teknik Servis Ankara

oppo telefon tamiri 300x215OPPO teknik servis arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ankara OPPO teknik servisi (özel servis) olarak OPPO markalı tüm cep telefonlarına tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. OPPO ekran değişimi, anakart değişimi, batarja değişimi, kamera değişimi, mikrofon-ahize değişimi ve şarj soketi değişimlerini kaliteli işçilik ve orijinal parçalarla yapıyoruz ve garanti veriyoruz.

OPPO, dünyanın en büyük cep telefonu üreticilerinden biri. OPPO teknik servis Ankara olarak, ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan OPPO cep telefonlarının her türlü tamir bakım ve parça değişim işlemlerini yapıyoruz. Uzman teknisyenlerimiz, OPPO cihazlarınızda meydana gelen her türlü soruna hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümler üretiyor. OPPO akıllı telefonlarda kullandığımız tüm orijinal parçalara garanti veriyoruz.

OPPO Teknik Servis

OPPO cep telefonlarınız için ekran değişimi, anakart değişimi, anakart tamiri, şarj soketi değişimi ve tamiri, batarya değişimi, ön ve arka kamera değişimi, ahize değişimi, hoparlör değişimi, açma kapama tuşu değişimi gibi tüm parça değişimlerini OPPO teknik servis Ankara ekibi olarak kaliteli işçilikle yapmaktayız.

OPPO cep telefonlarınızda meydana gelebilecek yazılım ve programlarla ilgili problemler konusunda da çözüm üretiyoruz. Ankara’nın en köklü firmalarından Bimar Bilgisayar’ın uzman ekibine, OPPO cihazlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

OPPO teknik servisimizde temel prensibimiz hızlı ve kaliteli hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Değişim ve tamir gerektirmeyen durumlarda da uzman teknisyenlerimizden OPPO telefonlarınızla ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Merak ettiğiniz tüm sorular için OPPO teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 numaralı telefonunu arayabilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz…

İlgili Yazılar

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?