Oppo A5 2020 Teknik Servis

 

oppo ekran1 300x208Oppo A5 2020 teknik servis olarak Oppo cihazlarınızda meydana gelen tüm arızalar için hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Özel Oppo Servisimize 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Oppo Teknik Servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Oppo A5 2020 telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Deneyimli yazılımcılarımız, işletim sistemi çöken ya da herhangi bir sebeple yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı orijinal programları kullanarak tekrar çalışır hale getiriyor.

Oppo A5 2020 Ekran Değişimi

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Oppo A5 2020 telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Servisimizde Oppo A5 2020 batarya değişimi de yapıyoruz. Oppo A5 2020 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında, değişimi yapılan parçayla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde derhal garanti kapsamında işlem yapılıyor.

Oppo A5 2020 Tamir Fiyatı

Oppo teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılmaktadır. Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

Oppo A5 2020 Teknik Servis

 • Oppo A5 2020 orijinal ekran değişimi
 • Oppo A5 2020 orijinal batarya değişimi
 • Oppo A5 2020 şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Oppo A5 2020 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Oppo A5 2020 açma kapama butonu değişimi
 • Oppo A5 2020 kamera tamiri ve değişimi
 • Oppo A5 2020 kasa değişimi
 • Oppo A5 2020 wifi tamiri ve değişimi
 • Oppo A5 2020 anakart onarımı

 

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Mehmet Yilmaz
  13 Kasım 2020 01:10

  Merhaba oppo a5 2020 telefonum kırıldı ekran ve orta kasa değişim fiyatı ne kadar işcilik ne kadar bide siz parçayı gönderseniz fiyatı karşılasak tamir işlemini kendim yapmak istiyorum bu mümkün mü siz sadece orta kasa ve ekran istiyorum

  Yanıtla
 • Anakart onarım fiyatı nedir

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?