Oppo A53 Ekran Değişimi

 

oppo logoOppo A53 ekran değişimi servisimizde orijinal ve garantili şekilde yapılıyor. Özel Oppo Teknik Servis olarak Oppo telefonlarınız için hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Merak ettiğiniz konularla ilgili bilgi almak için 0312 435 40 40 ya da 0850 809 40 40 nolu telefonu arayabilirsiniz. Servisimiz Ankara’da bulunuyor. Ancak başka bir ildeyseniz bize cihazınız kargoyla da ulaştırabilirsiniz.

Servisimizde Oppo ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör ve mikrofon değişimi ve diğer onarım işlemlerini yapıyoruz. Oppo telefonlarınızdaki donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Yazılımcılarımız işletim sistemi çöken cihazlarınızı orijinal programlarla yeniden çalışır hale getiriyor.

Oppo A53 Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor?

Cep telefonu ekranları, çok hassas parçalardan oluşuyor, dolayısıyla ekran değişimi profesyonellik istiyor. En altta iç ekran denilen ışık ve görüntüyü oluşturan katman yer alıyor. Işığı, LED, Amoled veya Süper Amoled teknolojisine sahip mikro lambalar üretiyor. Bu katmanın üstünde dokunmatik alan yer alırken üstte ise son katman olarak dış cam bulunuyor. Bazı cihazlarda dokunmatik ile üst cam tek tabaka halinde üretiliyor. Ekran kırılmalarında çoğunlukla bu üç katman tümüyle zarar görüyor. Bu durumda komple ekran paneli değiştiriliyor. Eğer sadece üst camda problem varsa ve çatlaklık derine işlememişse üst cam ya da dokunmatik panel değişimi de yapılabiliyor.

Servisimize ekran değişimi için gelen cihazlara format atmıyoruz, dolayısıyla ekran değişimi sonrası veri kaybı yaşanmıyor. Ancak bazı durumlarda kalibrasyon ayarları için format atmak gerekebiliyor. Böyle bir işlem gerekirse müşterilerimizin önce onayını alıyoruz ardından da bilgilerin yedekleri çıkarıyoruz. Format atıp ayarları düzelttikten sonra yedeklenen bilgileri tekrar cihaza yüklüyoruz, böylece yine veri kaybı yaşanmıyor.

Güvenilir Servis, Kaliteli İşçilik

Servisimizde Oppo A53 ekran değişimi, yılların tecrübesine sahip ekibimiz tarafından titizlikle yapılıyor. Ekran değişimi cihazın modeline ya da hasar durumuna göre değişmekle birlikte 1 ile 2 saat arasında sürüyor. Daha kısa sürede yapılan ekran değişimlerinde işçilik kalitesinden ödün verilmesi gerekir. Oppo Teknik Servisimizde işçilik ve malzeme kalitesinden asla ödün vermeden çalışıyoruz. Piyasada daha ucuza, daha kısa sürede ekran değişimi yaptığını iddia eden yerlerde müşterilerin yaşadığı sıkıntılar malum.

Garantili Ekran Değişimi

Servisimizde Oppo ekran değişimi, orijinal yedek parça kullanılarak yapılıyor. Yaptığımız tüm parça değişimleri servis garantisine sahip. Kullanıcı hatası dışında, değiştirilen parçada üretim hatası sonucu herhangi bir problem meydana gelirse derhal garanti kapsamında işlem yapıyoruz. Söz konusu parça ücretsiz olarak yeniden değiştiriliyor. Piyasada çoğunluğu kaçak olarak getirilen çok ucuza telefon ekranları bulunuyor. Merdiven altı yerlerde değiştirilen, internette satılan bu ekranların çoğu orijinal değil.

Türkiye’nin Her Yanına Hizmet

Özel Oppo Teknik Servisimiz, sektöründe Ankara’nın en eski ve köklü firmalarından Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteriyor. Ankara’nın yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyoruz. Diğer illerden Oppo A53 ekran değişimi için bize kargoyla cihaz gönderebilirsiniz. Bize kargoyla gelen cihazların ekran değişimi ve testleri aynı gün yapılıyor. Banka havalesi ya da EFT yoluyla ödeme alındıktan sonra tekrar kargoyla müşteriye gönderiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?