Oppo Find 7 Teknik Servis

 

oppo a7 min 300x188Oppo Find 7 telefonunuz bozuldu ya da kırıldı mı? Oppo teknik servis mi arıyorsunuz?

Oppo Find 7 teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yapılan ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Oppo Find 7 ve Oppo Find 7A telefonlar için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Oppo servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Oppo Find 7 telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Oppo Find 7 ekran değişimi nasıl yapılır?

Oppo Find 7 teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Oppo Find 7 telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Oppo Find 7 ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Oppo Find 7 ekran değişimi ve Oppo Find 7 batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Oppo Find 7 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Oppo Find tamir fiyatı ve teknik servis çalışma sistemimiz nasıl?

Oppo Find 7 teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize bıraktığınız ya da anlaşmalı kargo şirketleriyle gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Oppo Find 7 telefonunuzda en sık görülen arıza ve sorunlar neler?

Ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke var, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, hoparlörden ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, hafıza kartını okumuyor.

Oppo Find 7A teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler neler?

  • Oppo Find 7 orijinal ekran değişimi
  • Oppo Find 7 orijinal batarya değişimi
  • Oppo Find 7 şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Oppo Find 7 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Oppo Find 7 açma kapama butonu değişimi
  • Oppo Find 7 kamera tamiri ve değişimi
  • Oppo Find 7 kasa değişimi
  • Oppo Find 7 wifi tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?